Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

18 березня: сьогодні варто уникати будь-якого протистояння і невиправданого ризику

08:41 18.03.2019
447

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні понеділок, 18 березня.

З іменинами вітайте Марка, Луку, Миколу.

Розпочався другий тиждень Великого посту, який іноді ще називають “седмицею світлотворних постів”. У цей період Церква молиться про благодатне освячення тих, хто кається і дотримується посту. В ці дні славлять Великий піст, як шлях до внутрішнього очищення і позбавлення від гріховних станів. Звісно, святі отці застерігали, що будь-який подвиг треба здійснювати з любов’ю, зокрема і подвиг посту. Мабуть усі чули слова святого Максима Сповідника про те, що “...все їж, тільки людей не їж”. Подібним є й вислів ави Іперхія: “Ліпше їсти м’ясо і пити вино, аніж злими словами з’їдати братію”. Але варто мати на увазі й інше: святий Ісак Сирин говорив: “Розум не підкорюється хресту, якщо не підкориться йому тіло”. У ХV столітті було пророцтво святого Нифонта Царегородського про те, що священство останніх часів Церкви буде у великому моральному падінні через дві пристрасті: марнославство і черевоугодництво...

Цього дня Церква згадує мученика Конона Ісаврійського. У давнину Конона святкували переважно власники коней, оскільки Конон вважався покровителем цих тварин. Тим часом жінки передивлялися й перебирали городнє насіння: «На Кононовій днині город сниться господині». Господарі востаннє перевіряли й лагодили плуги, борони, рала. А ще Конона вважали захисником дітей від віспи.

12-13 місячні дні. Все ближче і ближче наближаємося ми до дня весняного рівнодення і повні — між іншим, це знову буде так званий Супермісяць — як пам’ятаємо, у січні він був “кривавим вовчим місяцем”, у лютому — “сніжним”. Хоч і роз’яснюється щось у довколишньому світі, але щось продовжує залишатися у тіні, в зоні непевності та невизначеності. 18-21 березня, в результаті напруженого аспекту Венера-Марс, що розгортатиметься на тлі близької повні за віссю Овен-Терези (знаків, яким управляють Венера та Марс), виникає небезпека конфліктів, конфронтацій, усіляких криз і гострих ситуацій. У ці дні варто всіляко уникати будь-якого протистояння і невиправданого ризику. Зберігайте стійкість за будь-яких умов, намагаючись знайти точку компромісу між матеріальним і духовним, внутрішнім і зовнішнім.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1998 році – 18,7, а найтеплішим у 2012 - +20,8.

Джерело: ukrinform.ua

Загрузка...
Коментарі
17 жовтня
Сьогодні
Вчора
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин