Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

24 березня: опікуємося сьогодні садом, оцінюємо на око качку і шукаємо горошину

09:37 24.03.2019
521

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні 24 березня, неділя.

З іменинами вітайте Олексія, Єфима.

Друга неділя Великого посту присвячена святому Григорію Паламі — християнському містику, богослову, одному зі стовпів Православ’я. Цього святого, який жив у ХІV столітті, вважають покровителем християнських мовчальників і молитовників, одним із тих, хто по-богословськи осмислив давню практику «ісихазму». Термін «ісихазм» перекладається як «спокій, тиша, усамітнення» і є давньою духовною практикою, що закладена у підвалини християнського аскетизму. Святий Григорій Палама вважав, що Бога розумом не можна осягнути, так само, як не можна описати Його жодними словами. Але богоспілкування можливе – воно криється у людській богоподібності, адже людина – творіння Господа. Шлях до цього – любов до ближнього і безперервна розумна молитва, якою очищується як розум, так і тіло. Завдяки Григорію Паламі традиційне містичне вчення православного Сходу знайшло своє підґрунтя і філософську систематизацію. За життя Григорію Паламі довелося палко відстоювати власні погляди — він брав участь у запеклих диспутах, навіть був арештованим і відлученим від церкви; зрештою його ворогів було засуджено, а його вчення — прийнято Церквою в ХIV столітті як друге Торжество Православ’я.

В давнину цього дня починали поратися в саду: обрізали сухе гілля, обкопували дерева. Примічали: качки прилетіли гладкі й вгодовані – весна буде тривала й холодна; голуби розворкотілися – на тепло; зацвіла ліщина – час виставляти вулики на пасіку.

18 місячний день, Місяць у Скорпіоні. Люди, котрі керуються передусім емоціями, можливо відчуватимуть певний дискомфорт. І те не так, і це не так, а он те – взагалі нікуди не годиться. Тому поводитимуться, наче та принцеса на горошині. Для звичних справ – день нейтральний, але в енергетичному плані – складний і навіть небезпечний. Сьогодні добре проводити медитації з чистою водою. Ключові слова – чесність і спокій. Головне застереження цієї місячної доби: уникайте егоцентричних тенденцій і схильностей. Завершуйте розпочаті справи, аби завтра ваші руки були розв’язані.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1952 році: -13,1, а найтеплішим у 1913 - +19,3.

Джерело: ukrinform.ua

Загрузка...
Коментарі
14 жовтня
Сьогодні
Вчора
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
07.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин