Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

28 березня: чому сьогодні потрібно остерігатися нерозбірливості у фінансових справах та в політичних уподобаннях

08:53 28.03.2019
480

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні четвер, 28 березня.

З іменинами вітайте Олександра, Олексія, Дениса.

Сьогодні мученика Никандра. Святий Никандр Єгиптянин був знаним лікарем і під час гонінь на християн відвідував ув’язнених у тюрмах, надаючи їм допомогу. Вдень він лікував язичників-можновладців, а вечорами – убогих і тих, хто постраждав за віру. Вночі він ховав загиблих за віру християн – закатованих, або тих, кого розірвали хижі звірі. Невдовзі вже його самого вистежили, схопили і жорстоко стратили.

Вважалося, що цього дня у вовків з’являється потомство. Якщо вночі чуєш собачий гавкіт або виття – переверни подушку, аби сон був добрий і щоби щось лихе не справдилось. Також були прикмети, пов’язані з першим громом: «Як уперше гримить грім, треба спиною що-небудь (найпаче стіну) підперти – щоб спина не боліла, як настане літня робота». Або по землі покачатися, щоб крижі не боліли. «Як падає град, викидай надвір сковороду і кочергу, щоби перестав»; «Весняна вода тече повільно – на важкий рік. Швидко – на добрий і врожайний». Між іншим, весняні води течуть все повільніше — українські річки всихають рекордними темпами.

Сьогодні припиняється ретроградний рух Меркурія і він починає рухатися вслід за Сонцем. Саме Меркурій колись у давнину був “відповідальним” за зміну пір року. У мить, коли Меркурій перетинає точку весняного рівнодення, остаточно перемагає весна — настає стале тепло. Але якщо Сонце переходить точку весняного рівнодення завжди 20 — 21 березня, то в Меркурія свій власний розпорядок. Цього року він перетне точку весняного рівнодення лише 17 квітня. Енергетика сектора Риб, де нині знаходиться Меркурій, не обіцяє сталого тепла. Венера теж додасть тепла, коли перейде в Північну півкулю. В цьому році вона затрималася в зимових знаках, зокрема в холодному Водолії. В знак Овна (Північна півкуля) вона перейде лише 20 квітня. Це стосовно погоди, стосовно ж емоцій прогноз наступний: все буде майже оk, єдине, чого варто стерегтися — нерозбірливості: в романтичних стосунках, у фінансових справах, в політичних уподобаннях. Весни в усьому! Так, і про авітаміноз не забувайте...

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1899 році – -9,5, а найтеплішим у 1977, 1981 - +18,0.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі
23 травня
Сьогодні
Вчора
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин