Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

31 березня: сьогодні у тренді легкий ненав’язливий флірт

09:40 31.03.2019
232

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні неділя, 31 березня. Перший місяць весни вже позаду!

Іменинники сьогодні Дарина, Дмитро, Іван.

Сьогодні Хрестопоклонна неділя – середина Великого посту. Під час всенощної цього дня на середину церкви урочисто виноситься Хрест, який залишається там упродовж тижня; після кожної служби звершується поклоніння Хресту. Варто зауважити, що у пісноспівах цієї неділі йдеться не про страждання на Хресті, а про перемогу і радість: «Хресту Твоєму покланяємося, Владико, і Святе Воскресіння Твоє славимо», - співає Церква слова з Пасхальної служби. Тобто, Хрест сприймається передусім не як знаряддя тортур і смерті, а як символ воскресіння і життя. Таким чином віряни, які вже пройшли половину важкого сорокаденного шляху покаяння і постування, мали укріплятися й надихатися Живоносним Хрестом, який є одним із головних символів християнства. «Хрест – ангелів слава і демонів язва», ним рвуться і руйнуються всі ворожі лихі наміри. З ним зустрічають нове життя і проводжають у Царство Небесне. Святі отці також нагадують, що Хрест не обирають — він дається, а ще з нього “не сходять – з нього знімають…”

Цього дня господині пекли з пшеничного борошна пісне обрядове печиво у формі хрестиків, яке називали «хрестами». Тримали це печиво до того часу, коли їхали в поле сіяти яровину. Перед тим як зробити засів, сівачі з’їдали по коржику, а один коржик клали на ріллю й обсівали «на добрі сходи і щедрий врожай».

Сьогодні 25 місячний день, який обіцяє бути не надто спокійним — Марс о 6:13 за Гринвічем переходить до Близнюків. Кожен перехід войовничої планети в інший зодіакальний сектор гарантує нам неспокій. Перебудова відбувається навіть на гормональному рівні. Процес підсвідомий, тому майже некерований. Обов’язково слідкуйте за своїм психологічним і фізичним станом. Поводьтеся так, щоби перебувати в гармонійному настрої — це стане гарантією і доброго самопочуття. У найближчі півтора місяці більш удачливим стане той, хто надаватиме перевагу комунікації, діалогу, рухові, новим враженням і знанням. У тренді легкий ненав’язливий флірт.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1929 році: – 8,8, а найтеплішим у 1968 - +22,4.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі
25 травня
Сьогодні
Вчора
23.05.2019
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин