Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ірина Сергієнко
Ірина Сергієнко

«Здається, що це найкращий мій вибір» – переселенка про свою роботу у Володимирі

18:03 03.04.2019
756

З початком бойових дій на Сході України життя багатьох людей кардинально змінилось. Ірина Сергієнко, яка проживала на Луганщині, у 2017 році була вимушена покинути домівку та будувати своє життя у місті Володимирі-Волинському.

Ще до сумних подій пані Ірина не одноразово бувала у нашому місті.

«Володимир-Волинський – мале затишне місце. Мені завжди було комфортно перебувати тут у гостях. Тому, коли виникло питання переїзду, я не сумнівалась, що Володимир-Волинський прийме мене, адже люди, що проживають у цьому місті – привітні і добрі», - розповіла пані Ірина.

«За пошуком роботи я звернулась до Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості, де мені запропонували пройти професійне навчання у підприємця Віталія Тимчука. Я ніколи раніше не пов’язувала своє професійне майбутнє з квітами, а сьогодні, коли я – продавець в одній з найбільших квіткових крамниць міста, мені здається, що це самий найкращий мій професійний вибір. Я дуже люблю свою роботу, а ще – в нас найкращий колектив і чудовий керівник».


За сприяння Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості підприємець Віталій Тимчук отримав можливість компенсувати витрати на заробітну плату та єдиний соціальний внесок за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи.

Коментарі
25 травня
Сьогодні
Вчора
23.05.2019
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин