Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

9 квітня: сьогодні те, що швидко спалахне, так само швидко й згасне

09:48 09.04.2019
353

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні вівторок, 9 квітня.

Іменинники сьогодні Матрона, Іван, Феодосій.

Цього дня Церква вшановує святу Матрону Солунську, яка загинула мученицькою смертю на межі ІІІ-ІV століть в грецьких Салоніках. Вона була рабинею дружини одного з місцевих воєначальників. Господиня мала важкий характер і суворо забороняла Матроні сповідувати християнство. Втім, рабиня продовжувала таємно відвідувати церкву й молитися. Дізнавшись про те, вельможна жінка оскаженіла від люті: вона почала бити і всіляко знущатися з рабині. Зв’язувала її мотузками, залишала на декілька днів у тісній темній комірчині без їжі та води. Але ніщо не допомагало: Матрона продовжувала молитись Ісусові й дивним чином звільнялась від пут. Зрештою жорстокій феміні вдалося таки вбити Матрону. Тіло святої мучениці вона скинула з високої скелі, сказавши, що та, начебто, загинула в результаті нещасного випадку.

В давнину вважалося, що на Матрони завершується приліт ранніх птахів. “Мотря вийшла з хати пташок зустрічати”, - казали колись.

3-4-ий місячні дні. З 5 по 19 березня Сонце взаємодіятиме одразу з трьома планетами-гігантами: Юпітером, Сатурном і Плутоном. Контакт світила з двома останніми планетами означає надзвичайно напружену боротьбу, гострий конфлікт, протистояння, тиск. Юпітер значно посилюватиме всі ці процеси, надаючи їм позитивного змісту. Його енергія в рази посилює те, що зветься амбіціями і азартом, але вплив цієї енергії короткотерміновий. Те, що несподівано швидко й яскраво спалахне, так само швидко й згасне — видихнеться. Не обов’язково за тиждень — два — але швидко. Гасло тижня - “Геть консерватизм!” Що ж, головне, щоб наступним не стало “Геть сором!” Хоча це ми теж колись проходили...

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1896 році: –5,1, а найтеплішим у 1972 - +23,8.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі
26 травня
Вчора
24.05.2019
23.05.2019
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин