Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Призов
Призов

Кого з мешканців Володимирщини кличуть у військкомат

11:30 08.05.2019
1901

Керівництво Володимир-Волинського об’єднаного військового комісаріату запрошує осіб, які підлягають призову, з'явитись на призовну дільницю.

Про це військовий комісар Володимир-Волинського ОРВК, підполковник Руслан Яцій повідомив на сторінці Володимир-Волинський ОРВК у Facebook.

«Відповідно до Указу Президента України від 30.01.2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» в квітні-червні 2019 року, Володимир-Волинським ОРВК проводяться заходи, щодо призову громадян міста та району на строкову військову службу. А саме проведення медичних оглядів призовників для визначення їх ступеня придатності до військової служби.
Вимога до громадян України чоловічої статі яким виповнилось 18 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу прибути для проходження призової комісії до військового комісаріату.
У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитись до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України Закон України «Про загальний військовий обов’язок і військову службу» (стаття15 пункт8/2).
Військовослужбовці, які проходять строкову військову службу, відповідно до Указу Президента України, в антитерористичній операції (бойових діях) на Сході країни не залучаються.
Найгірший стан справ у Зимнівській об’єднаній територіальний громаді. Станом на сьогодні з Зимнівської ОТГ призвано лише 3 (три) громадяни на строкову військову службу, а на військовому обліку перебуває в рази більше громадян чим в інших громад району.
Прошу з’явитись наступних громадян до призовної дільниці, яка знаходиться у Володимир-Волинському об’єднаному військовому комісаріаті (відділу комплектування) за адресою: місто Володимир-Волинський, вулиця Січових Стрільців 3., які проживають на території Зимнівської ОТГ, а саме:
У разі неявки призовника без поважних причин не призовну комісію він несе відповідальність, згідно чинного Законодавства.
У разі тимчасової неможливості (поважними причинами неприбуття призовника, визначається: перешкода стихійного лиха, хвороба призовника, смерть його близького родича, які підтверджені відповідними документами) з’явитись до Володимир-Волинського ОРВК в найкоротший термін прошу Вас зв’язатись з нами за робочими телефонами 2-07-72 або 0639260660.
Робочі дні з понеділка до п’ятниці з 09.00 до 18.00, вихідні – субота, неділя.

Щоб змінити країну необхідно змінитись самому. Закликаю до вашої свідомості та відповідальності», - йдеться у дописі.

Коментарі
23 травня
Сьогодні
Вчора
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин