Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Маленькому сину учасника АТО потрібні кошти на операцію

15:30 20.05.2019
681

Дворічному синові учасника АТО Сергія Богути – Юрчику – потрібні кошти на операцію.

Про це просять учасники громадської організації «Ветерани АТО Шацького району».

У хлопчика лікарі виявили кісту елементів сімяного канатика зліва, та призначили операцію на 22 травня. Ускладнюєьться ситуація ще й станом Юрчика: хлопчик народився недоношеним, його життя лікарі тричі рятували у реанімації після народження. Також дитинка має дуже сильну алергію на різноманітні лікарські препарати, тож йому їх дуже важко підібрати. Окрім того, протягом двох років батьки возять Юрчика на обстеження кожних два місяці.

Зараз батько хлопчика – Сергій Богута – перебивається тимчасовими заробітками. До того хлопець більше чотирьох років воював у зоні АТО контрактником. Але після народження сина змушений був покинути службу через те, що дружині була потрібна допомога у догляді за хворобливим сином.

Деяку суму для побратима вдалося зібрати учасникам АТО Шацького району, проте її може не вистачити для операції, адже конкретної суми вартості оперативного втручання вінницькі лікарі (саме в цьому обласному центрі лікують Юрчика) не кажуть. Бійці АТо просять усіх небайдужих допомогти одужати маленькому сину їхнього побратима.

Реквізити:

5168 7573 4097 5707 - Богута Юлія, мама Юрчика


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
3 серпня
Сьогодні
Вчора
01.08.2020
31.07.2020
30.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю