Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ансамбль «Dudalis»
Ансамбль «Dudalis»

У княжому місті відбудеться мистецький симпозіум

12:25 28.05.2019
374

У місті Володимирі-Волинському 5-6 червня відбудеться мистецький симпозіум «Старовинна музика – сучасний погляд».

Про захід інформують у ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А.Ю.Кримського».

Організатори мистецького симпозіуму – ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського», Володимир-Волинська дитяча музична школа та Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, а безпосередній натхненник – кандидат мистецтвознавства Богдан Жулковський.

У середу, 5 червня, о 19:00 в греко-католицькій церкві святого Йосафата заплановано концерт «Старовинна музика у стародавньому місті» (з нагоди 80-річчя ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського»), за участю Ukrainian Recorder Virtuoso Quartet «Dudalis» з міста Львова.

У програмі прозвучать твори європейських барокових композиторів Йоганна Себастьяна Баха, Антоніо Вівальді, Джироламо Фрескобальді, Алессандро Скарлатті, Ґеорґа Філіппа Телемана, Алессандро Марчелло, Генрі Перселла та Йоганна Пахельбеля.

У четвер, 6 червня, о 10:00 в актовій залі Володимир-Волинської дитячої музичної школи розпочнеться семінар-практикум, присвячений 65-річчю цього навчального закладу, в рамках якого відбудуться дві міні-лекції кандидатів наук з музикознавчої проблематики («Григоріанський хорал: погляд з ХХІ століття» та «Ігор Стравінський і Православна Церква»).

Опісля заплановано майстер-клас «Автентична інтерпретація музики бароко» (на прикладі «Маленької сонати» Йоганна Лініке в перекладі для сопілки і фортепіано та оперної арії «Vieni, vieni, o mio diletto» Антоніо Вівальді для солістки у супроводі інструментального ансамблю), участь в якому візьмуть вихованці Володимир-Волинської дитячої музичної школи.

Ознайомитися з детальнішою програмою запланованих подій можна на офіційному сайті ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського».

Вхід на усі заходи мистецького симпозіуму безкоштовний.

Читайте також: «Цей рік для нас був роком бігу з бар'єрами» – у Володимирі відзвітував директор ліцею «Центр освіти»

Коментарі
17 липня
Сьогодні
Вчора
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин