Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
В одній з волинських громад працюватиме соціальне таксі
В одній з волинських громад працюватиме соціальне таксі

В одній з громад Володимирщини працюватиме соціальне таксі

11:22 03.06.2019
854

У Зимнівській громаді, що на Володимирщині для потреб осіб з інвалідністю запрацює соціальне таксі.

Такий автомобіль дозволить людям з особливими потребами відвідувати різноманітні заходи та брати активну участь у житті громади, адже досить часто люди на візках не мають можливості дістатися того чи іншого місця власними зусиллями, - переконані в Зимнівській ОТГ.

Категорії осіб з інвалідністю залишаються заручниками домівки і не мають змоги вирішити свої соціальні, медичні, освітні та реабілітаційні потреби. Розв’язанням цієї проблеми є створення при секторі з питань соціального захисту населення служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю та забезпечення державою спеціально-обладнаним автомобілем для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

У Зимнівській громаді переконані, що соціальне таксі, хоч і не задовольнить усіх потреб людей з інвалідністю, проте дасть можливість бути соціалізованими та інтегрованими у суспільство.

Такий автомобіль дозволить людям з особливими потребами відвідувати різноманітні заходи та брати активну участь у житті громади, адже досить часто люди на візках не мають можливості дістатися того чи іншого місця власними зусиллями.
Відповідно наказу Міністерства соціальної політики України «Про забезпечення спеціально обладнаним автомобілем для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату» служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю утворена при секторі з питань соціального захисту населення Зимнівської сільської ради включена в перелік служб з перевезення, які будуть забезпечені спеціально обладнаними автомобілями у порядку черговості.

Читайте також: Як виглядає одне із сіл Володимирщини на столітніх світлинах

Коментарі
19 липня
Вчора
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин