Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На «Устилузі» митники конфіскували автобус та прихований у ньому товар
На «Устилузі» митники конфіскували автобус та прихований у ньому товар

На «Устилузі» митники конфіскували автобус та прихований у ньому товар

15:00 05.06.2019
1183

У пункті пропуску «Устилуг» водій рейсового автобуса залишився без транспортного засобу через влаштований у ньому тайник.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

У пункті пропуску «Устилуг», у рейсовому автобусі «Томашов – Нововолинськ» волинські митники під час контролю за переміщенням товарів на в’їзд в Україну виявили тайник.

Його влаштував водій цього транспортного засобу. У заздалегідь виготовлених в дилетантстких умовах і зашитих на рівні багажного відсіку ємностях, доступ до яких потребує демонтажу і монтажу фрагментів стінок, чоловік сховав три поліетиленових мішки. У них були іграшки, дитячий одяг та взуття. Усього – 61 кгілограм, вартість товару оцінена у 24,5 тисячі гривень.

За статтею 483 Митного Кодексу України влаштування тайників у транспортних засобах, які перетинають кордон, тягне за собою штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів правопорушення з конфіскацією цих товарів, а також транспортних засобів зі спеціально виготовленими сховищами.

Відтак, через прихований товар вартістю 24,4 тисячі гривень на склад митниці вилучений ще й автобус марки «Mercedes-Benz». Його оцінили у понад 324 тисячі гривень.

Остаточні рішення у справі про порушення митних правил прийматиме суд.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
3 серпня
Сьогодні
Вчора
01.08.2020
31.07.2020
30.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю