Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

8 червня: що не треба робити на теплого Карпа

09:30 08.06.2019
550

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні 8 червня, субота.

Іменинники сьогодні Карпо, Георгій, Іван, Олена.

Цього дня Церква згадує апостолів від 70-ти Карпа і Алфея, а також мучеників Аверкія та Єлену. Аверкій і Єлена були дітьми апостола Алфея. Вони, так само як і батько, загинули мученицькою смертю за сповідування християнства. Дівчину забили камінням, а хлопця прив’язали до бджолиного вулика. Тисячі розлючених комах закусали Аверкія до смерті.

Селяни називали цей день по-простому — теплим Карпом. «На Карпа сонце сяє – повні бочки вина наливає», - казали у давнину. Цього дня на Закарпатті ґаздині намагалися не пекти хліб і сушили на сонці посуд – макітри, глечики, казани, сковорідки.

Бабки вранці сидять крильцями на схід, у полудень – на південь, а ввечері – на захід. Увечері голосно цвіркочуть коники – на добру погоду.

6-ий місячний день, благословенна субота. Досить активний і насичений на події день, адже Місяць продовжує перебувати у Левові. Вдалий час для подорожей, особливо дуже далеких. Цього дня особливо сильними стають слова молитви, побажання. Пам’ятаймо, що в ментальному і астральному планах слово стає абсолютною реальністю. Недарма в Євангелії від Іоанна сказано, що «На початку було Слово». Слово вселяє надію, надихає, дає неймовірну силу, але, в той самий час – підкошує, знесилює, а іноді і вбиває не згірше від кулі. Тож не забудьте побажати гарної дороги всім мандрівникам.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1925 році – +4,6, а найтеплішим у 1999 - +30,8.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
3 серпня
Сьогодні
Вчора
01.08.2020
31.07.2020
30.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю