Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Де на 19 окрузі вчасно не визначили місця для розміщення агітації

15:50 08.06.2019
667

У Волинській області не усі міські ради станом на 24 травня визначили та обладнали місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Такий висновок зробили представники ОПОРИ в результаті моніторингу та аналізу відповідних розпоряджень міських голів та рішень виконавчих комітетів міських рад. Також представники ОПОРИ проінспектували обладнані місця для розміщення агітаційних матеріалів.

Округ №19

Виконавчий комітет Любомльської міської ради визначив перелік місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації 28 травня 2019 р. своїм рішенням №79 «Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації».

Зокрема, у ньому йдеться, що для розміщення агітаційних матеріалів на території Любомльської ОТГ відведено наступні місця:

1) тумби для оголошень, за адресою м. Любомль вул. Незалежності, 33 (міський парк);

2) дошки для оголошень (біля адмінбудівлі Куснищанського старостинського округу, біля адмінбудівлі Запільського старостинського округу, біля приміщення сільського клубу у с. Красноволя, біля адмінбудівлі Підгородненського старостинського округу, біля приміщення ФАПу у с. Застав’є, біля адмінбудівлі Бірківського старостинського округу, біля приміщення сільського клубу с. Скиби, біля сільського будинку культури с. Почапи, біля ЗСО І-ІІ ст. у с. Почапи, біля магазину с. Вигнанка, біля магазину с. Чорноплеси);

3) зупинка громадського транспорту за адресою м. Любомль, вул. Володимирська (в р-ні Великого ринку);

4) дошки для оголошень, розміщені біля входів у під’їзди житлових будинків, що знаходяться на території Любомльської міської ради.

«Забезпечити утримання тумб, стендів та дошок для оголошень у належному стані. Зняти 20.07.2019 р. усі матеріали передвиборної агітації, розміщені на визначених тумбах, стендах та дошках для оголошень. Проводити, не менше одного разу на тиждень рейди з метою перевірки та знищення матеріалів передвиборної агітації, розміщених у не визначених для цього місцях (на стовпах, опорах, парапетах тощо. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради Фурманюка А.В.)», - йдеться у рішенні.

Нагадаємо, що відповідно до затвердженого Центральною Виборчою Комісією «Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 р.» місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування мали відвести місця у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації до 24 травня включно.

Відповідно до розпорядження Володимир-Волинського міського голови «Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації» від 24 травня 2019 р. Управлінню містобудування і архітектури виконавчого комітету міської ради було доручено терміново визначити місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації та довести до відома суб’єктів виборчого процесу через місцеві засоби масової інформації.

«Керівникам КП «Полігон», КП «Управляюча житлова компанія», ЖБК, ОСББ: забезпечити утримання тумб, стендів та дошок оголошень у належному стані для розміщення матеріалів передвиборчої агітації у період з 25 травня 2019 року до 19 липня 2019 року; зняти з 00.00 год. до 06.00 год. 20 липня 2019 року усі матеріали передвиборної агітації, розміщені на визначених тумбах, стендах та дошках для оголошень», - йдеться у розпорядженні.

Разом з тим, у розпорядженні міститься пункт про заборону розміщення матеріалів на фасадах будинків, опорах електромереж, на будівлях, що є історичними пам’ятками архітектури та в місцях, де вони можуть перешкоджати безпеці руху автотранспорту.

Відповідно, в Управлінні містобудування і архітектури визначили такі місця:

1) для встановлення наметів (Площа Героїв, вул. Устилузька, вул. Луцька, вул. Ковельська);

2) стенди для розміщення агітаційних матеріалів (біля приміщення ЖЕК №1, біля приміщення Володимир-Волинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату по вул. Луцькій, 117, біля приміщення ВКФ «Новинка» по вул. Ковельській, 42, біля приміщення залізничного вокзалу по вул. Привокзальній, 1, біля ринку на розі вул. Луцька – Олега Ольжича, біля приміщення ЦНАПУ по вул. Устилузькій, 17, по вул. Устилузькій біля автобусної зупинки «Військкомат»);

3) стаціонарні рекламні тумби для розміщення інформаційних плакатів (вул. Данила Галицького біля Будинку торгівлі «Роксолана», на площі Героїв – дві тумби; біля магазину «Корал» по вул. Ковельській, 108; біля магазину «Перлина» по вул. Академіка Глушкова, 2);

4) дошки оголошень біля входів у під’їзди багатоповерхових житлових будинків.

Так само 24 травня 2019 р. було підписано розпорядження Нововолинського міського голови «Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації в ході підготовки до позачергових виборів народних депутатів України», яким визначено 18 тумб для оголошень у м. Нововолинськ та смт Благодатне для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Зокрема, агітаційні матеріали можна розміщувати:

1) проспект Перемоги – 5 шт. (перехрестя з вул. Соборною – 2 шт., навпроти міської лікарні, біля відділення АТ «Ощадбанку», навпроти супермаркету «Вопак»);

2) вулиця В. Винниченка – 2 шт. (біля автобусних зупинок на пожежній площі);

3) вулиця Маяковського – 1 шт. (біля магазину «Маяк»);

4) бульвар Шевченка – 4 шт. (біля книжкового магазину «Кобзар», біля друкарні, біля меморіального знаку «Воїну-захиснику – слава», на перехресті з вул. Шахтарською);

5) 15 мікрорайон – 1 шт. (біля автобусної зупинки);

6) 6 мікрорайон – 1 шт. (біля автобусної зупинки);

7) в районі торгових рядів міського ринку у мікрорайоні Шахтарському – 1 шт.;

8) у селищі Благодатному –3 шт. (дві біля зупинок по вул. Перемоги, одна на центральній площі).

Визначили перелік місць для розміщення передвиборної агітації і в м. Устилуг (Устилузька ОТГ). 24 травня 2019 р. виконавчий комітет Устилузької міської ради прийняв рішення «Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації».

Зокрема, згідно з цим рішенням було затверджено такі місця для розміщення агітаційних матеріалів:

1) у м. Устилуг – вуличні рекламні тумби (3 шт.) біля приміщення міської ради по вул. Володимирській, 40, біля зупинки вул. Володимирська та біля зупинки вул. Левінцова;

2) дошки оголошень у с. Залужжя, с. Пархоменкове, с. Амбуків, с. Коритниця, с. Стенжаричі, с. турівка – біля приміщення клубу; у с. Тростянка, с. Чорників, с. Хрипаличі, с. Новини, с. Рогожани, с. Ізов, с. Ворчин, с. Селиськи – біля приміщення ФАПу; у с. Лудин – біля приміщення школи; у с. Рокитниця – біля житлового будинку №2 по вул. привокзальній; у с. П’ятидні – біля зупинки по вул. Незалежності; у с. Микитичі – біля адміністративного приміщення по вул. Молодіжній, 25; у с. Хотячів – біля приміщення ДНЗ; у с. Дарницьке – біля зупинки по вул. Б. Хмельницького; у с. Руснів – біля магазину по вул. Ковпака, 29а; у с. Зоря – біля приміщення храму.

Нагадаємо, що перед виборами Президента України 31 березня 2019 р. виконавчий комітет Устилузької міської ради своїм рішенням дозволив розміщувати матеріали передвиборної агітації у школах та фельдшерсько-акушерських пунктах, що суперечило чинному законодавству. Втім, після того, як ОПОРА звернула на цей факт увагу, рішення було змінено.
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 серпня
Сьогодні
Вчора
06.08.2020
05.08.2020
04.08.2020
03.08.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю