Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Волині, в ізоляторі тимчасового тримання знайшли чимало порушень
На Волині, в ізоляторі тимчасового тримання знайшли чимало порушень

У Володимирі, в ізоляторі тимчасового тримання знайшли чимало порушень

13:37 19.06.2019
811

Співробітники Департаменту реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини та громадські монітори здійснили моніторинговий візит до ізолятора тимчасового тримання у місті Володимирі-Волинському.

Результати показали ряд порушень, зокрема в ізоляторі відсутня кімната для побачень, вікна камер не обладнані кватирками, обладнання санвузлів не відповідає встановленим вимогам, - повідомляє прес-служба омбудсмена.

У ході моніторингового візиту було встановлено, що в ізоляторі тимчасового тримання не повною мірою виконуються заходи, спрямовані на попередження неналежного поводження з утримуваними. Зокрема, в ізоляторі порушується право затриманих осіб на побачення. Оскільки в установі відсутня кімната для побачень. Вікна камер не обладнані кватирками із замками для вентиляції, обладнання санвузлів та санітарних кімнат не відповідає встановленим вимогам. Прогулянкові дворики не захищено належним чином від атмосферних опадів, що під час негоди перешкоджає реалізації права на доступ до свіжого повітря.

Звіт за результатами візиту буде надіслано до МВС України.

Читайте також: На Володимирщині «ВАЗ» збив людей, водій – втік
Коментарі

Руслан

23:06 19.06.2019

Про які умови ви говорите, конвойні думають лише як передачі переполовинити, і горілочку, чи мобільний передати на кпз, а можливо і ще щось, все залежить від суми.

17 липня
Сьогодні
Вчора
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин