Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Центральна виборча комісія
Центральна виборча комісія

ЦВК зареєструвала ще одного кандидата-самовисуванця по виборчому округу №19

13:29 24.06.2019
659

Під час засідання 23 червня 2019 р. Центральна виборча комісія прийняла рішення про реєстрацію виборчого списку кандидатів політичної партії Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», до якого включено 5 волинян, а також одного кандидата-самовисуванця в одномандатному виборчому окрузі №19.

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії №1180 від 23 червня 2019 року було зареєстровано виборчий список кандидатів у народні депутати України від політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» в багатомандатному виборчому окрузі, - інформують представники Громадянської мережі ОПОРА.

До списку було включено 5 мешканців Волинської області, серед яких:

Бондарук Валерій Анатолійович, народився 9 червня 1971 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор, ТОВ «Волиньфарм», член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», проживає в місті Луцьку, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 36.

Олійник Віктор Степанович, народився 27 грудня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник департаменту партійного будівництва, політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», проживає в селі Льотниче Володимир-Волинського району Волинської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 44.
Кравчук Петро Костянтинович, народився 11 липня 1962 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ «Євротранслогістик», член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», проживає в селі Липини Луцького району Волинської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 70.

Чебелюк Ірина Іванівна, народилася 24 березня 1983 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», проживає в місті Луцьку, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 81.

Черен Ольга Миколаївна, народилася 3 лютого 1972 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Турійська районна рада, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», проживає в селі Липа Турійського району Волинської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 122.

Разом з тим, згідно з постановою ЦВК №1172 від 23 червня 2019 року було зареєстровано кандидатом у депутати Ірину Конєву (самовисування).

Конєва Ірина Василівна, народилася 27 квiтня 1975 року в місті Нововолинськ Волинської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний консультант, cекретаріат Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Нагадаємо, що відповідно до ч. 1, 4 ст. 9 Закону України «Про вибори народних депутатів України» депутатом може бути обраний громадянин України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п'яти років. Разом з тим, не може бути висунутий кандидатом й обраний депутатом громадянин, який має судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена і не знята у встановленому законом порядку.

Також нагадаємо, що згідно з затвердженим ЦВК «Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року» реєстрація кандидатів у депутати завершується за двадцять п’ять днів до дня голосування, тобто 25 червня 2019 р.

Нагадаємо, Ігор Гузь подав документи у Центральну виборчу комісію, як кандидат в народні депутати по №19 виборчому округу з центром у Володимирі-Волинському.

Читайте також: «Неприпустимо голосувати за тих, хто працює проти України» – народний депутат Ігор Гузь

Коментарі
19 липня
Вчора
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин