Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З добрим ранечком!
З добрим ранечком!

26 червня: цього дня Церква згадує святу мученицю Акилину

10:25 26.06.2019
221

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні 26 червня, середа.

З іменинами вітайте Килину, Олександра, Олександру, Дмитра, Антоніну.

Цього дня Церква згадує святу мученицю Акилину, або, як її називали українці – Килину. Акилина жила в ІІІ столітті за часів правління імператора Діоклетіана й була християнкою. Вона намагалася проповідувати Христову віру, навертаючи до неї своїх подруг. Утім її схопили, й після жорстоких тортур стратили. Акилина була ще зовсім дівчинкою – їй ледве виповнилося 12 років.

До цього дня годилося посіяти всі зернові, навіть просо і гречку, бо «Килини – останні посіви». На Килини заборонялося пити молоко – вважалося, що воно ставало шкідливим (казали: «молоко від скаженої корівки»). Це й не диво — тривав Петрів піст, вживати скоромну їжу було заборонено. Також цей день називали «Акилина – задери хвости» – о цій порі ґедзі, комарі та мухи ставали особливо обридливими й худоба дуже від них потерпала.

Вода потемніла в річці — перед грозою. Часті блискавиці в червні — на врожай зернових. Ластівки ввечері літають високо — завтра буде ясна погода, а низько — хмарна.

З іменинами вітайте Килину, Олександра, Олександру, Дмитра, Антоніну.

23-ій місячний день. Місяць продовжує перебувати в Овні. Не тільки цей тиждень, але й весь наступний місяць можна позначити слоганом: «Ласкаво просимо до Бійцівського клубу!» Саме бійцівські, наступальні якості вимагатимуться від нас найближчим часом. Всередині має прокинутися умовний воїн, спроможний взяти в руки меч, аби боронитися від нападників як внутрішніх, так і зовнішніх. Якщо нас ображають, принижують, чинять психологічний тиск – це означає, що нам бракує природної агресії, сил для спротиву, для відстоювання власної позиції, власного енергетичного простору. В результаті весь негатив може піти всередину, множачи образи, дратівливість і руйнуючи організм. Тож тримаймо удар, навіть попри те, що і сьогодні, і завтра буде доволі важко — зовнішні обставини видаватимуться просто циклопічними.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1949 році – +7,2, а найтеплішим у 1939 – +32,2.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі
19 липня
Вчора
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин