Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Володимир-Волинському ЦНАПі – вакантна посада

12:00 06.09.2019
1186

Міський голова Петро Саганюк прийняв розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади – адміністратора центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради.

Вимоги до кандидатів:

– вища освіта відповідного професійного рівня;

– досконале володіння комп’ютером;

– стаж роботи за фахом не менше одного року.

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

До заяви додаються: попередження про спеціальні обмеження, встановлені Законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції» щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження; заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
автобіографія; 2 фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту; відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї (електронна декларація); копія паспорта громадянина України; копія військового квитка (при наявності); копія картки фізичної особи – платника податків; письмова згода на обробку та використання персональних даних.

Кандидати на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про місцеве самоврядування в Україні» , «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень та посадової інструкції.

Документи подаються особисто за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Д. Галицького,5, кабінет № 2 (тел. 3-57-28). Додаткова інформація щодо основних функцій, обов’язків, розміру та умов оплати праці надається там же.

Коментарі
22 вересня
Сьогодні
Вчора
20.09.2019
19.09.2019
18.09.2019
17.09.2019
16.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин