Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Володимир-Волинській міськраді працюватиме волонтер Корпусу Миру

11:00 09.09.2019
564

В межах проєкту «Розвиток громад» у виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради буде працювати волонтер Корпусу Миру США.

У міськраді волонтер розпочне свою роботу з 17 жовтня, – інформує офіційний сайт міста.

Мета вищезгаданого проєкту – підвищення спроможності громадян брати участь у вирішенні актуальних питань життєдіяльності місцевих громад, сприяння сталому організаційному розвитку українських неурядових організацій та органів місцевого самоврядування, а також інших державних та комунальних установ, розширення економічних можливостей громадян.

Довідково:

Корпус миру США – це незалежне неполітичне, нерелігійне і неприбуткове агентство виконавчої гілки Уряду Сполучених Штатів. Його було засновано Президентом США Джоном Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Наразі Корпус миру здійснює свою діяльність у понад 60 країнах світу – в Європі, Азії, Латинській Америці, Африці та Тихоокеанському регіоні. Вже протягом майже шістьох десятиліть Корпус миру надає технічну допомогу шляхом втілення в життя програм у сфері освіти, розвитку громад, сприяння розвитку бізнесу, захисту довкілля, сільського господарства, охорони здоров’я та роботи з молоддю.

Фінансування діяльності Корпусу миру здійснюється за рішенням Конгресу Сполучених Штатів з бюджету Федерального Уряду і формується за рахунок податків, сплачених громадянами США.

Читайте також: Син володимирчанина буде працювати в Уряді України

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 грудня
Сьогодні
Вчора
05.12.2019
04.12.2019
03.12.2019
02.12.2019
01.12.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин