У Володимирі проведуть майстер-клас із хусткування

17 Вересня 2019, 18:14
Віра Олеш 2982
Віра Олеш

Фестиваль «Український коровай-сузір'я», який відбудеться 6 жовтня у Володимирі-Волинському, запрошує на майстер-клас із хусткування.

 Майстер-клас для володимирчан та гостей фестивалю проведе знана хусткувальниця Львівщини Віра Олеш, – розповідають організатори фестивалю

«Обов’язковими елементами народного одягу у наших пращурів були головні убори. За жіночим головним убором найчастіше визначали статки родини, її соціальний статус, вік власниці. Різновидів цього елементу національного костюму та способів його пов’язування є досить багато, в залежності від регіону, де їх носили. Це і очіпок, і вінок, і кептур, бавниця, намітка, фацелик та інші, але безперечним лідером у цьому різноманітті традиційного одягу є хустка.

6 жовтня 2019 року фестиваль традиційної національної культури «Український коровай-сузір’я» запрошує на майстер-клас із хусткування, який проведе знана хусткувальниця Львівщини Віра Олеш.

Усім охочим майстриня пов’яже хустини за давніми зразками, а також розповість про традиції хусткування в різних областях України, значення цього головного убору та про символізм хустки», – йдеться на сторінці фестивалю у Facebook.

Нагадаємо, цьгоріч, у жовтні, вдванадцяте на Володимирщині відбудеться грандіозний фестиваль – «Український коровай-сузір'я».

Нагадуємо фестиваль «Український коровай-сузір'я» – це, насамперед, відродження національних звичаїв та популяризація кращих духовних надбань українського народу, а водночас і старовинних весільних обрядів.

Читайте також: У Володимирі зустріли народну артистку України Ніну Матвієнко 

Коментарі
19 Вересня 2019, 00:33
Хустка ясно, а намітку завяже? Як ні -авторитету не признаємо. Принесемо- хай покаже.
Коментар
29/06/2022 Середа
29.06.2022
28.06.2022