Володимирчанин – чемпіон України із самбо

01 Жовтня 2019, 10:33
1895

У місті Чорноморськ Одеської області фінішував чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо.

Волинь отримала одразу двох чемпіонів: Романа Горошкевича з Володимира-Волинського та Мирославу Циголко з Іванич, – інформує БУГ.

В індивідуальному заліку у ваговій категорії понад 100 кг впевнену перемогу здобув житель Володимира-Волинського Роман Горошкевич.

Турнір відбувався протягом двох змагальних днів. Змагання зібрали понад 300 спортсменів із 20 областей України.

«Змагання були проведені на високому рівні. Моя перемога показала, що можна продовжувати ще тренуватись, що й у маленькому містечку можна розвиватись...

Планую продовжити ділитись своїми знаннями з дітьми, яких треную на базі спорткомплексу «Олімп». Хочу подякувати Олександру Бровку за допомогу у підготовці до змагань..», – ділиться враженнями Роман Горошкевич.