Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирські школярі на один день «взяли» в свої руки владу у місті

17:46 20.11.2019
386

Виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради долучився до акції глобальної ініціативи ЮНІСЕФ «Дитяча сесія» – традиційного міжнародного заходу, який відбувається 20 листопада з нагоди Всесвітнього дня дитини і 30-річчя Конвенції Організацій Об’єднаних націй про права дитини.

Підтримуючи ініціативу «Громада, дружня до дітей і молоді», Володимир-Волинська міська рада взяла участь у цьому важливому міжнародному русі, - інформують на офіційному сайті міста.

У цей день лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Володимира-Волинського мали можливість побути на місці керівників і зазирнути за куліси управлінських процесів.

Розпочалося все о 8:00 у малому залі міськради з наради, у якій взяли участь школярі. Після цього активну молодь запросили на відкритий діалог з очільником міста Петром Саганюком. В короткому повідомленні він розповів, як став міським головою, та докладніше ознайомив підлітків з роботою органу місцевого самоврядування.

Під час діалогу лунало чимало побажань і пропозицій щодо розвитку спорту, реалізації ідей дітей, інших позитивних змін у Володимирі-Волинському. Старшокласників хвилювали питання забезпечення школи №2 спортивним майданчиком, створення арт-простору для молоді, де б вона могла навчатись реалізовувати проєкти, створення в місті притулку для тварин тощо.

Жодне питання дітей не залишилось поза увагою міського голови, на завершення він подякував учням за активність та приємне спілкування.


Далі лідерам учнівського самоврядування провели навчальну екскурсію до Центру надання адміністративних послуг. Директор установи Алла Троць люб‘язно ознайомила підлітків із сервісами, переліком послуг, режимом роботи, можливостями доступу до інформації людей з різними потребами. Дітей цікавили кваліфікаційні вимоги до кандидатів на зайняття вакантних посад в ЦНАПі, особливості роботи на рецепції, питання універсальності адміністраторів.

Учні мали можливість дізнатися більше інформації про порядок надання послуг, а також відвідали зали, в яких відбувається прийом документів.

Також діти побували у відділах державної реєстрації, майнових і земельних ресурсів. Керівники відділів Ольга Козачук та Лариса Процька розказали про свою роботу та завдання, які стоять перед ними на найближчий час.
Начальник управління містобудування і архітектури Тарас Киба поінформував про нові концепції та бачення щодо реконструкції площі Героїв у Володимирі-Волинському з показом слайдів майбутнього її вигляду, а також відповів на питання щодо стану виконання робіт на річці Риловиця, облагородження парків та скверів міста.Активно обговорювали питання організаційного забезпечення підготовки до сесій з секретарем міської ради – заступником міського голови Олегом Свідерським, який розповів підліткам про основні принципи місцевого самоврядування, питання виборності, законності та гласності роботи міської ради, роботу депутатів на своїх виборчих округах.

У великій залі міської ради кожен з представників дитячої делегації міг обрати своє «робоче місце». Юні «депутати» дізналися, скільки народних обранців працює у міській раді, як ухвалюються важливі для міста рішення, мали можливість ознайомитися з системою голосування і навчилися нею користуватися.

Читайте також: Володимирські школярі відвідали підприємство, яке виготовляє чисті кімнати

За проєкт рішення щодо необхідності проведення таких заходів, як «Дитяча сесія», учнями було проголосовано одноголосно.

Організували захід керуюча справами виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Ірина Ліщук спільно з управлінням освіти, молоді та спорту. Участь у ньому дозволила юним володимир-волинцям відчути себе залученими в серйозні процеси, а управлінцям – прислухатися до дітей і їхніх потреб.

Загалом же «Дитячі сесії» в Україні провели 25 громад, в яких керівники органів місцевого самоврядування, департаментів та управлінь на один день поступилися своїм місцем дітям і прислухалися до їхніх порад щодо ухвалення ключових рішень.

Читайте також: У Заріччя і Володимира є багато спільного, – Петро Саганюк про приєднання села до громади міста

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
11 грудня
Сьогодні
Вчора
09.12.2019
08.12.2019
07.12.2019
06.12.2019
05.12.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин