Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Яку з волинських громад можуть приєднати до міста
Яку з волинських громад можуть приєднати до міста

Яку з громад можуть приєднати до Володимира-Волинського

16:30 24.01.2020
1139

У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулась нарада, де обговорили проблемні питання та визначили шляхи спільної роботи у напрямку децентралізації

Участь у нараді, під час якої підняли тему можливого приєднання до Володимира-Волинського навколишніх ОТГ, взяв перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук.

У ході засідання були запропоновані рекомендації щодо процесів об’єднання громад, а також розглянуті ряд проблемних питань навколо перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою.

Зокрема, важливим для нашого міста моментом став розгляд пропозиції Волинської ОДА щодо приєднання Зарічанської ОТГ до Володимира-Волинського. Обгрунтовану доповідь з цього питання озвучив Ярослав Матвійчук, наголосивши, що згадана громада вже має чимало спільних напрацювань з містом в розвитку соціально-економічних відносин, працює за міжмуніципальними угодами про співробітництво в галузях освіти, медицини та житлово-комунального господарства. До того ж у Володимирі-Волинському функціонує єдиний в області міськрайонний ЦНАП, де надають послуги мешканцям громад району.

Варто зазначити, що позицію щодо приєднання Зарічанської ОТГ до Володимира-Волинського підтримали Асоціація міст України та експерт з місцевого самоврядування Василь Гром.

Заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода поставив акцент на необхідності об’єднання ОТГ з містом із метою вдосконалення фінансової співпраці та спільного вирішення важливих інфраструктурних проєктів.

Читайте також: У Володимирі підпишуть Меморандуму про співпрацю із Фондом енергоефективності


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Громада

18:26 24.01.2020

А ви в людей спитали, чи вони цього хочуть? Чи плювати на їхню думку?

23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2020
20.02.2020
19.02.2020
18.02.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин