Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Володимирщині триває проєкт «Успіх в дії»

13:00 10.02.2020
191

На Володимирщині відбувся черговий захід в рамках проєкту «Успіх в дії». Фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали жителів Зимнівської об’єднаної територіальної громади.

Представники центру зайнятості ознайомили присутніх з основними напрямками діяльності служби, новітніми підходами в роботі з клієнтами, електронними сервісами, перспективами започаткування власної справи та отримання ваучера на навчання.

В робочій зустрічі взяли участь державні інспектори Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби у Волинській області, головний спеціаліст відділу фітосанітарних заходів на кордоні Анатолій Борисюк, провідний спеціаліст відділу контролю за обігом захисту рослин Тетяна Грушевська та провідний спеціаліст ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Світлана Жук.

Тетяна Леонідівна ознайомила присутніх з організацією робіт на пасіках та заходами при підозрі отруєння бджіл. Надала консультації по застосуванні гербіцидів для знищення бур’янів на присадибних ділянках та перспективних засобах захисту рослин, норми внесення та періоди проведення обробіток.

Анатолій Миколайович розповів учасникам заходу про використання у приватних господарствах насіннєвого та посадкового матеріалу районованих сортів, інформував присутніх про регульовані шкідливі організми та хвороби рослин, зареєстровані та території району та області, розповів про методи їх локалізації та ліквідації.

Світлана Георгіївна ознайомила присутніх з мікробіологічними препаратами захисту рослин виробництва фітосанітарної лабораторії: «Планриз», «Бактоцид», «Триходермін», «Ековітал», які відповідають державним стандартам, про що видається відповідний сертифікат якості, та розповіла про норми витрат та способи внесення.

На заході, що пройшов у формі діалогу, учасники дізналися багато інформації, яка в подальшому допоможе їм у веденні власного господарства і, можливо, відкритті власної справи.
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
18 лютого
Сьогодні
Вчора
16.02.2020
15.02.2020
14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин