У Лудинській школі - повторне обстеження

06 Березня 2017, 12:30
9357

Державна установа «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує, що для розслідування випадку отруєння школярів у школі села Лудин Володимир-Волинського району створена комісія на чолі з заступником голови комісії з питань ТЕБіНС В-Волинської райдержадміністрації.

Комісія встановила, зокрема, що отруйна речовина була розлита в комп'ютерному класі за годину до початку занять у школі. На сьогодні, 6 березня, заплановано повторне комісійне обстеження закладу, - повідомляють "Волинські новини".

До складу комісії з розслідування інциденту увійшли також представники ДСНС, Держпродспоживслужби, національної поліції, Володимир-Волинського ТМО, Устилузької об’єднаної територіальної громади Володимир-Волинського району та Володимир-Волинського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».

Під час розслідування встановлено, що в лаборантській комп’ютерного класу школи 03.03.2017 року до початку навчального процесу була розлита речовина невідомого походження.

В результаті розливу в комп’ютерному класі виник стійкий неприємний сторонній запах, подібний до запаху отрутохімікатів. На момент події в школі перебували діти, яких привозять на навчання шкільним автобусом з сусіднього села Амбуків о 7.30 год за годину до початку навчання.

Протягом дня за медичною допомогою до ФАПу с. Лудин звернулось 21 дитина (2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 класи) та 1 вчитель зі скаргами на погіршення самопочуття, нудоту, блювоту, болі у животі, субфебрильну температуру, які в подальшому були госпіталізовані у Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання.

Всього в школі навчається 108 учнів, станом на 03.03.2017р. в школі були присутні 86 дітей. В ході роботи комісії всі діти були оглянуті медичними працівниками. Скарг на погіршення здоров’я в інших школярів не виявлено.

Фахівцями Володимир-Волинського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» в осередку події проведено лабораторно-інструментальні дослідження повітря на вміст діоксиду азоту, сірчистого ангідриду, аміаку, формальдегіду, фенолу. Відхилень не виявлено.

Адміністрації школи та Голові Устилузької об’єднаної територіальної громади надані рекомендації щодо припинення навчального процесу у школі, проведення вологого прибирання, постійного провітрювання приміщень, здійснення заміни підлоги у місці розливу невідомої речовини та встановлення медичного спостереження за станом здоров’я учнів школи.

З метою організації проведення необхідного комплексу заходів по локалізації осередку надзичайної події про факт групового отруєння інформовано управління освіти, науки та молоді, охорони здоров’я облдержадміністрації.

Коментар
28/07/2021 Вівторок
27.07.2021
26.07.2021