Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Депутат міської ради Світлана Федонюк отримала престижну відзнаку

11:00 07.03.2017
3235

Депутатка Володимир-Волинської міськради, голова комісії з питань освіти і культури Світлана Федонюк отримала престижну відзнаку на Всеукраїнському конкурсі сценаріїв.

Всеукраїнський конкурс сценаріїв «Своє кіно» шукав ідеї, які можна викласти стисло, у кілька хвилин. Девізом проекту вибрали гасло: «Дивись українське. Твори своє майбутнє». Серед членів журі були знамениті українські режисери Михайло Іллєнко та Олесь Санін.

Фільми-переможці планують екранізувати та демонструвати у кінотеатрах-партнерах перед початком основних сеансів, - пише "Таблоїд Волині".

– Це було непросте, проте захопливе й амбітне завдання – розказати оптимістичну історію усього за три хвилини. На конкурс надійшла 501 робота із 76 містечок і міст. Організатори націлювали нас, учасників, шукати історії успіху, щоб через кіно моделювати позитивне майбутнє України, через добрі фільми доносити певний меседж до аудиторії. Глядач не просто має побачити на екрані щось цікаве, а й задуматися про власний розвиток, про відповідальність за свої вчинки, які в подальшому впливатимуть на долю держави. Бо ключовий ресурс України – це передусім людський капітал. Бо без сильних духом, мислячих особистостей не буде міцної держави. Це довели й наші воїни, мужньо боронячи країну від ворога, який переважає у техніці, але не духом. Кіно – це магія: за стислий час воно здійснює неймовірні перетворення у свідомості людей, – розповіла Світлана Федонюк.За свій сценарій «Несвятий Миколай» володимир-волинська депутатка після підписання договору отримає п’ять тисяч гривень премії. Ще один сценарій Світлани – «Сторицею» – отримав персональну відзнаку-симпатію від одного із членів журі Олега Макарова – юриста-міжнародника, голови постійної комісії з питань регламенту і депутатської етики Київської міськради.

– Велике спасибі людям, які мене підтримували конструктивною критикою і добрим словом. Це мій викладач та наставник Юрій Ріпенко, мій найсуворіший і водночас найсправедливіший екзаменатор: видатний український кінооператор Юрій Гармаш. А також мої друзі: володимир-волинський кіноаматор Володя Назарук та рівненський сценарист Вітя Булига. Хай їм сторицею повернеться витрачена енергія, – дякує Світлана Федонюк.

Нині вона здобуває науковий ступінь магістра у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого за напрямком «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», тому преміальні гроші витратить на оплату навчання. Своє досягнення вона вважає пройденим тестом на профпридатність у новій професії – продюсер. Нагадаємо, за першим фахом вона є журналісткою.


1

Текст: Наталка Пахайчук
;
Коментарі
15 серпня
Вчора
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
09.08.2018
08.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин