Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирські гімназисти потрапили у півфінал конкурсу «Відкривай Україну»

10:43 31.07.2020
365

Учні гімназії імені Олександра Цинкаловського в рамках конкурсу «Відкривай Україну» реалізували проєкт щодо оцифрування пам’ятників та скульптур Володимира-Волинського.

Тепер завдяки QR-коду можна на місці отримати всю інформацію про 9 об’єктів княжого міста, інформують на офіційному сайті міста.

Освітній конкурс «Відкривай Україну» вже не перший рік доводить, що молодь є рушійною силою змін, вона може і хоче змінити на краще нашу країну. Його мета – створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони оволодіють необхідними вміннями та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті.

Для участі в ньому гімназисти згуртувалися в команду «КРОК», після чого реалізували і свій проєкт «Скульптури говорять…». Тепер мешканці і гості міста, ідучи біля скульптурних споруд у Володимирі, зможуть дізнатися інформацію про них за допомогою QR-коду, а команда потрапила у півфінал конкурсу.

Нагадаємо, що в рамках реалізації проєкту оцифрованими стали пам’ятники Володимиру Великому, Ярославу Осмомислу, Ярославу Мудрому та Всеволоду, Тарасу Шевченку, Данилу Галицькому, «Борцям за волю України», скульптури Княжичам Данилу і Васильку Романовичам, «Мавка і Лукаш», «Скорботна мати».

«Знаємо, що ви чекали цієї новини! Знайте, що ви зібрали безмежно круті команди, реалізували силу силенну проєктів у своїх містах та селах! Безперечно, цей сезон Відкривай Україну запам’ятається всім! Адже вам довелось не солодко, але ви навіть під час карантину виклались на повну, дещо переосмислювали ідеї, проте головне не зупинялись і знайшли свій шлях та виконали фантастичні проєкти!

Радіємо за кожного з вас!». – вітають півфіналізтів на фейсбук-сторінці конкурсу-проєкту.

Читайте також: У Володимирі-Волинському оцифрували пам’ятники та скульптури

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
5 серпня
Сьогодні
Вчора
03.08.2020
02.08.2020
01.08.2020
31.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю