Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Володимирі-Волинському впроваджують проєкти із комплексної модернізації житла

11:15 08.08.2020
639

Володимир-Волинський став один із перших міст у Волинській області, де почали впроваджувати проєкти із комплексної модернізації житла.

Уже сьогодні в нашому місті за підтримки міської ради та Фонду енергоефективності 5 ОСББ почали реалізовувати свої ініціативи у напрямку енергомодернізації будинків, повідомляє у своєму дописі на фейсбуці перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

«Програма «Енергодім» сприяє економії споживання енергоресурсів та витрат на комунальні послуги багатоповерхівок, передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності.
У межах цього проєкту депутати Володимир-Волинської міської ради затвердили програму «Тепла оселя», куди закладено майже 8 млн грн для відшкодування відсотків за кредитами, залученими ОСББ, які беруть участь у програмі «Енергодім».
Дякую Директору Фонду енергоефективності Юлії Головатюк-Унгуряну за підтримку міста! Об’єднуємося заради майбутнього!» – йдеться у дописі.

Нагадаємо, раніше перший заступник міського голови зазначав, що енергоефективний підхід в розбудові якісного житлового фонду є запорукою сталого розвитку громади, а підписання Меморандуму та співпраця з Фондом енергоефективності дасть необхідний поштовх для застосування енергозберігаючих технологій в житловому секторі нашого міста.

Читайте також: У Володимирі розповіли, як ОСББ може стати учасником програми «Енергодім». ВІДЕО

Нагадаємо, що програму підтримки енергомодернізації багатоповерхівок «Енергодім» голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Володимира-Волинського мали можливість обговорити спільно з директором Фонду енергоефективності Юлією Головатюк-Унгуряну.

Крім того, депутатами у Володимирі була затверджена цільова програма «Тепла оселя», загальний розмір якої становить 7 мільйонів 744 тис. грн, в тому числі з міського бюджету 4 мільйони 720 тис. грн.

У програмі йдеться про відшкодування з міського бюджету відсотків за кредитами, залученими ОСББ, які беруть участь у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім».

Нагадаємо, що 28 січня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Володимир-Волинською міською радою та Фондом енергоефективності.

Читайте також: У Володимирі презентували Програму підтримки енергоефективних заходів для ОСББ

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
19 вересня
Вчора
17.09.2020
16.09.2020
15.09.2020
14.09.2020
13.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю