Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Вулиця Устилузька
Вулиця Устилузька

«Ця транспортна артерія – важлива не лише для міста», – Ярослав Матвійчук про ремонт дороги Устилуг – Володимир

17:10 11.09.2020
1825

За ремонт дороги Устилуг – Володимир-Волинський могли взятися набагато раніше. Розглядався варіант, що спершу зроблять саме цей автошлях, а вже потім візьмуться за дорогу до Луцька.

Про це у своєму дописі на фейсбуці повідомив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

«Ця транспортна артерія – стратегічна і важлива не лише для міста, а й для України взагалі, оскільки то без перебільшень ворота у Євросоюз – за кордоном вже починається Польща.
Системна і наполеглива праця, численні поїздки дали нарешті результат. Ми гідно провели ініціативу через низку слухань, аналізів, експертиз.
У перемоги чимало є імен, чимало людей працювали над задачею. Результат – наш спільний тріумф, що не може не мотивувати рухатись далі, вперед, до змін і кращого. Це відчувається особливо після низки невдач, після розчарувань, коли опускались руки.
Проте поряд були ті, хто допомогли не здатись, хто показав, що командна робота на різних рівнях дає плоди.
Не можу в цьому контексті не відмітити внеску народного депутата Ігоря Гузя, що тримав руку на пульсі та усіляко сприяв, аби кошти на цей українсько-польський проєкт таки були виділені. Він – мотиватор, мотор, особа, яка не може не надихати.
Чимало у вирішення питання вніс і пан Анатолій Посполітак, було налагоджено тісний і конструктивний діалог. Відчувається – фахівець, людина справи. Впевнений, у нас будуть ще численні спільні здобутки й напрацювання.
Між іншим, а чи знаєте, що дорога могла б бути ще раніше? Вперше про неї заговорили ще при ексгубернаторі Гунчикові. Ба більше – розглядався варіант, що спершу зроблять саме Володимир-Волинський – Устилуг, а вже потім візьмуться за автошлях до Луцька.
Це має свою логіку, адже питання у тому ж таки прикордонні. Проте – не вистачило нашим обласним чиновникам чи то політичної волі, чи то мотивації, чи ще чогось, аби дотягнути ідею до дії…
Раптом настає зміна влади. Знову підіймається питання передбачення коштів! Однак відставка прем’єра вносить корективи. Зрештою, численні робочі зустрічі – від Облавтодору і Кабміну, від губернатора і нардепа нарешті дали бажане.
Та це все – історія, котра, зрештою, закінчилась позитивно. Дорозі – бути!
Залучений польський підрядник, про котрого чув позитивні відгуки.
За найкращими прогнозами та сприятливій погоді вже незабаром буде покладено перший шар асфальту.
Триматиму руку на пульсі, обов’язково долучатимусь до контролю ведення робіт», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що ще влітку перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук повідомив, що дорогу між Володимиром і Устилугом буде ремонтувати польська фірма.

Також ішлося про те, що на початку вересня підрядник повинен почати звозити у Володимир-Волинський техніку.

Кілька днів тому міський голова Петро Саганюк повідомив, що ніяк не можуть розпочати ремонт дороги Устилуг – Володимир-Волинський. Вся затримка за технікою, яку польська фірма (виконавець робіт) не може завезти на територію України.

Однак за кілька днів роботи на дорозі розпочалися.

Читайте також: Дорогу між Володимиром і Устилугом буде ремонтувати польська фірма

Польська фіірма почала ремонтувати одну з найбільших вулиць Володимира. ФОТО

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

ВАСИЛЬ БУДНЬОВСЬКИЙ

18:54 13.09.2020

ХОЧ БИ ПОГОДА ПОТРИМАЛАСЬ. ЩОБ ДОБРЕ ЗАКРІПИВСЯ АСВАЛЬТ. ЩЕ Б ЗА ЗЛИВНУ СИСТЕМУ. НЕ ЗАБУЛИ Б. А ТО ВСЕ ЗАБИТО. РІЧКИ ТЕЧУТЬ ПО ДОРОЗІ. І КАРМАНИ Б ПОБУДУВАЛИ. ЛІНІІ ОБГОНУ. АТО ТРАСА ВЕЛИКА. ВАЖЛИВА. АЛЕ ВУЗЕНЬКА. І ПРЯМА. А З БОКІВ ЗЕЛАНІ БАРДЮРИ. ЯКІ ЗАТРИМУЮТЬ ЗЛИВ ВОДИ. І ЗВУЖУЮТЬ ДОРОГУ. ЯКБИ ЩЕ МІСТ ЗРОБИЛИ. ХОЧАБ ОДНОСТОРОННІЙ. В БІК ЗАРІЧЧЯ. ОЦЯ ВУЛИЦЯ БІЛЯ ТРАНСФОРМАТОРА. ВПИРАЄТЬСЯ В ОБРИВ. ДАЛІ РІЧКА НА ЯКІЙ Є ОСТРОВОК. ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ОПОРИ МОСТА. ІНША ВЖЕ НА ЗАРІЧАНСЬКІЙ СТОРОНІ І НЕВЕЛИКИЙ НАСИП. І НЕВЕЛИЧКА РОЗГРУЗКА НА ПЕРЕХРОСТОК. ПОВОРОТУ НА НОВОВОЛИНСЬК. ДИВІТЬСЯ В МАЙБУТНЄ.

22 вересня
Сьогодні
Вчора
20.09.2020
19.09.2020
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю