Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Устилузька міська рада
Устилузька міська рада

За посвідчення депутата Устилузької міської ради будуть боротися 78 кандидатів

12:00 15.10.2020
1055

Устилузька міська територіальна виборча комісія зареєструвала 78 кандидатів у депутати Устилузької міської ради.

Про це інформують на сторінці Устилузька міська територіальна виборча комісія у фейсбуці.

ТВО №1, межі округу – села: Залужжя, Пархоменкове, частина міста Устилуг (вул. Б.Хмельницького, Володимирська 2,4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 40, 42, 44, 44А, 46, 50, 52, 58, 60, 60А, 62). Також вулиці: Гагаріна, Дружби, Квіткова, Левінцова 1-18, Липова, Миру, Незалежності, Стравінського, Шкільна.
1. Охромський Юрій Дмитрович, самовисуванець
2. Василенко Тетяна Миколаївна, самовисуванець
3. Ничик Олена Анатоліївна, самовисуванець
4. Шліхта Андрій Юрійович, самовисуванець
5. Кулик Віктор Васильович, самовисуванець
6. Полякова Жанна Грантовна, ПП «Слуга народу»
7. Котович Богдан Володимирович, ПП «За майбутнє»
8. Загорський Сергій Михайлович, ПП «За майбутнє»
9. Курдельчук Тетяна Олексіївна, ПП «За майбутнє»
10. Шеремета Василь Володимирович, ПП «За майбутнє»
11. Власюк Вадим Валерійович, ПП «Європейська солідарність»
12. Цибах В'ячеслав Трохимович, ПП «Європейська солідарність»
13. Питюк Віта Анатоліївна, ПП «Європейська солідарність»
14. Кондисюк Василь Васильович, ВО «Батьківщина»

ТВО №2, межі округу – село Тростянка та частина міста Устилуг (вул. Володимирська 3, 11, 23, 27, 33, 33А, 45, вулиці: Білобузька, Грушевського, Гуденка, Зелена, Івана Франка, Левінцова 19-63, Левченка, Л.Українки, Набережна, О.Хохол, Пархоменка, Пархоменка, Привокзальна, Садова, Чумовицького, Шевченка, Молодіжна).
1. Гладчук Руслана Богданівна, ВО «Батьківщина»
2. Гук Роман Григорович, ПП «Європейська солідарність»
3. Судак Ірина Леонідівна, ПП «Європейська солідарність»
4. Кравчук Андрій Володимирович, ПП «Європейська солідарність»
5. Новосад Надія Константинівна, ПП «Слуга народу»
6. Новосад Костянтин Степанович, ПП «За майбутнє»
7. Романова Лілія Всеволодівна, ПП «За майбутнє»
8. Курило Оксана Олексіївна, ПП «За майбутнє»
9. Гукало Андрій Іванович, ПП «За майбутнє»
10. Данильчук Юрій Вікторович, самовисуванець
11. Касьян Людмила Вікторівна, самовисуванець
12. Сидорук Світлана Ігорівна, самовисуванець

ТВО №3, межі округу – села Зоря, Ворчин, Селіски, П'ятидні, Хрипаличі.
1. Кметь Андрій Євгенович, ПП «Європейська солідарність»
2. Юхно Оксана Олексіївна, ПП «Європейська солідарність»
3. Максимович Василь Зіновійович, ПП «Європейська солідарність»
4. Стрельчук Ніна Адамівна, ПП «Європейська солідарність»
5. Мосорук Роман Олександрович, ВО «Батьківщина»
6. Бензель Валентина Володимирівна, ВО «Батьківщина»
7. Карпюк Павло Вячеславович, ВО «Свобода»
8. Смольська Валентина Михайлівна, ПП «За майбутнє»
9. Шевчук Микола Сергійович, ПП «За майбутнє»
10. Воробчук Олександр Анатолійович, ПП «За майбутнє»
11. Михалець Юрій Борисович, ПП «За майбутнє»
12. Данильчук Віталій Вікторович, самовисуванець
13. Євтошук Мар’яна Миколаївна, самовисуванець

ТВО №4, межі округу – села Стенжаричі, Полум'яне, Турівка, Заболоття, Микитичі, Коритниця, Кладнів, Новини.

1. Вєтров Олександр Юрійович, самовисуванець
2. Здебський Сергій Анатолійович, самовисуванець
3. Приступа Микола Леонідович, самовисуванець
4. Демчук Микола Святославович, самовисуванець
5. Черняк Ольга Вікторівна, самовисуванець
6. Войтюк Юрій Анатолійович, самовисуванець
7. Карпюк Володимир Вячеславович, самовисуванець
8. Степанюк Валерій Михайлович, ПП «За майбутнє»
9. Матишейко Сергій Володимирович, ПП «За майбутнє»
10. Гуль Оксана Миколаївна, ПП «За майбутнє»
11. Демчук Катерина Петрівна, ПП «За майбутнє»
12. Юнак Сергій Миколайович, ПП «Слуга народу»
13. Осовитний Станіслав Андрійович, ПП «Європейська солідарність»
14. Подвернюк Наталія Валентинівна, ПП «Європейська солідарність»
15. Козік Володимир Костянтинович, ВО «Батьківщина»

ТВО №5, межі округу – села: Лудин, Амбуків, Чорників, Рокитниця.
1. Кузьмін Святослав Іванович, самовисуванець
2. Климюк Андрій Миколайович, самовисуванець
3. Лопатюк Оксана Володимирівна, самовисуванець
4. Баляс Богдан Васильович, самовисуванець
5. Гох Василь Володимирович, ВО «Батьківщина»
6. Сараванський Олексій Анатолійович, ПП «Європейська солідарність»
7. Грона Людмила Петрівна, ПП «Європейська солідарність»
8. Веремко Галина Василівна, ПП «Європейська солідарність»
9. Цицьора Максим Русланович, ПП «Слуга народу»
10. Баляс Лілія Володимирівна, ПП «За майбутнє»
11. Гладчук Людмила Володимирівна, ПП «За майбутнє»
12. Цизь Роман Михайлович, ПП «За майбутнє»

ТВО №6, межі округу – села: Рогожани, Ізов, Хотячів, Русів, Дарницьке.
1. Татарина Марта Петрівна, самовисуванець
2. Люлька Василь Іванович, самовисуванець
3. Савік Микола Миколайович, самовисуванець
4. Сіжук Степан Іванович, самовисуванець
5. Роговський Євген Іванович, самовисуванець
6. Тернавська Ольга Миколаївна, ВО «Батьківщина»
7. Рупа Тетяна Іванівна, ПП «Європейська солідарність»
8. Грона Валентин Васильович, ПП «Європейська солідарність»
9. Костюк Вадим Іванович, ПП «Слуга народу»
10. Романов Валерій Іванович,ПП «За майбутнє»
11. Савчук Вадим Михайлович,ПП «За майбутнє»
12. Киричук Катерина Дмитрівна,ПП «За майбутнє»

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 жовтня
Вчора
23.10.2020
22.10.2020
21.10.2020
20.10.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю