Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирчани активно голосують і нарікають на великі черги на дільницях. ФОТО

13:30 25.10.2020
1082

У Володимирі-Волинському люди активно йдуть на виборчі дільниці. Через певні карантинні обмеження та вимоги виборці змушені стояти в чергах.

Про це інформує видання БУГ.

У виборчій дільниці що у військкоматі (військкомат) у Володимирі 165 людей проголосувало станом на 12:00. Всього на дільниці налічується 1420 виборців.

На дільниці є кабінка для тих, хто з температурою, кошик для використаних масок, ручки оброблені антисептиком, 4 спостерігачі та два кандидати.

Виборці розповідають, що для того аби проголосувати треба постояти в черзі близько 20 хв.Перед входом до дільниці, що розташована в агротехнічному коледжі у Володимирі-Волинському також спостерігаються черги з охочих проголосувати.

На 11:55 у дільниці, що розташована у ЗОШ №2 явка виборців – понад 200 осіб. Випадки підвищеної температури у виборців не зафіксовано.

Проблемою стали нові бюлетені для виборців старшого віку, адже вони не користуються інтернетом, де є роз’яснення. Члени ДВК підказувати не мають права, адже це порушення, самі ж виборці виявляють бажання допомогти старшим розібратися, проте їх просять дотримуватися соціальної дистанції, що унеможливлює роз’яснити правила заповнення нових бюлетенів.

Голова ДВК розповіла, що роблять вологе прибирання щодві години, забезпечені антисептиком, масками, рукавичками.

11:30. На дільниці №070983, РБК у Володимирі-Волинському – велика черга із декількох десятків людей. Порушень виборчого процесу виявлено не було. Явка виборців – станом на 10 годину – понад 100 осіб.
На дільниці №0770972 (педколедж) у Володимирі-Волинському явка виборців станом на 10:00 – 55 осіб, порушень виявлено не було.

Для тих, у кого виявляють підвищену температуру, є окрема кабінка для голосування. Такий випадок на дільниці зафіксовано – прийшла жінка, у якої виявили підвищену температуру – вона голосувала окремо. За законом, відмовити у голосуванні за таких умов не є правомірним. Єдина проблема – старші люди погано бачать, з цим їм приходять на допомогу самі виборці, адже члени ДВК не мають такого права.

А так голосували на виборчій дільниці, що знаходиться у НВК №3.
Загрузка...
Коментарі

НЕ переписуйте з буга непрофесійну фігню!

14:18 25.10.2020

Стаття 23. Публічність і відкритість виборчого процесу

1. Підготовка і проведення виборів, передбачених цим Кодексом, здійснюються публічно і відкрито.

2. З метою забезпечення публічного та відкритого характеру виборчого процесу виборчі комісії, що організовують підготовку та проведення відповідних виборів:

1) інформують громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи, про виборчі округи і виборчі дільниці, про основні права виборців, у тому числі про право оскарження протиправних рішень, дій чи бездіяльності виборчих комісій та їх членів, органів виконавчої влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, закладів, установ і організацій, їх керівників, інших посадових та службових осіб, які порушують або обмежують виборчі права;

2) забезпечують можливість для ознайомлення виборців, інших суб’єктів відповідного виборчого процесу зі списками виборців, передвиборними програмами партій (місцевих організацій партій), кандидатів, виборчими списками партій (організацій партій), відомостями про кандидатів;

3) роз’яснюють виборцям порядок голосування, у тому числі порядок заповнення виборчих бюлетенів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Загрузка...
25 листопада
Сьогодні
Вчора
23.11.2020
22.11.2020
21.11.2020
20.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю