Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Володимирі за кандидатів агітували навіть у день виборів

11:00 26.10.2020
578

У Володимирі-Волинському листівки, розклеєні на зупинках та гасла на білбордах, зранку 25 жовтня продовжували «агітувати» за учасників виборчих перегонів.

Про це йдеться на сайті ОПОРИ.

На зупинці транспорту у місті Володимир-Волинський зафіксували агітацію із назвою та символікою однієї із партій.

Окрім того, у місті Луцьку та місті Володимир-Волинський на білбордах розміщена зовнішня реклама, котра може містити ознаки прихованої агітації на користь трьох партій.

До слова, масове розміщення агітації фіксували й у «день тиші». Йдеться також про розміщення листівок, постерів у різних населених пунктах, а в 1 випадку банера - 24 жовтня на балконі житлового будинку на проспекті Волі у Луцьку продовжував висіти банер на користь одного із кандидатів на посаду Луцького міського голови.

Відповідно до частини 1 статі 52 Виборчого Кодексу України передвиборна агітація розпочинається кандидатом, партією (організацією партії) наступного дня після дня прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) і закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування. У частині 3 сказано, що передвиборна агітація напередодні дня голосування та в день голосування забороняється. У цей час забороняється також, зокрема, розповсюдження агітаційних матеріалів.

Відповідно до ч. 1 ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення України проведення агітації поза строками тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
25 листопада
Сьогодні
Вчора
23.11.2020
22.11.2020
21.11.2020
20.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю