Володимир-Волинський: Велодень зібрав більше двох сотень учасників

28 Травня 2017, 13:05
13062

Сьогодні 28 травня жителі Володимира-Волинського та гості міста взяли участь у велопараді «Велодень».

Нагадаємо, цей захід проходить в нашому місті вже втретє, об’єднуючи велолюбителів різного віку – від малюків до літніх людей обох статей. Організатори акції, приуроченої до Міжнародного Велодня, – управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради та фейсбук-спільнота «ВелоВолодимир».

Цьогоріч участь у велопробігу взяло 227 учасників різного віку, 43 хвилини знадобилось усім для подолання дистанції у 10.4 кілометрів.

Учасники велопробігу подолали маршрут: Площа Героїв – вул.Ковельська – вул.Драгоманова – вул.Устилузька – вул.Луцька – вул.Привокзальна – вул.Князя Олега – вул.Генерала Шухевича – вул.Ніла Хасевича – вул.Ковельська – Площа Героїв.

Слід відмітити, що цьогоріч участь у велопробізі брали цілими родинами, також чимало було дітей шкільного віку, гостей із сусіднього Нововолинська, Ковеля, Червонограда.

Учасники велопробігу отримали пам'ятні дипломи з рук начальника міського управління освіти, молоді та спорту В'ячеслава Петрука.

Нагадаємо, акція не несе ні політичного, ані комерційного забарвлення, має на меті популяризацію велосипеда – як екологічної альтернативи автомобілю, велоспорту, активного та здорового способу життя, пропаганду взаємоповаги та безпеки на дорогах, привернення уваги до проблем велосипедистів.

1

1

1

2


1

2

2

1

1
1


1 

Коментар
29/06/2022 Середа
29.06.2022
28.06.2022