Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Медикам з України хочуть спростити процедуру працевлаштування в Польщі

10:00 18.11.2020
463

Польський уряд підготував спрощення для працевлаштування лікарів з-за меж ЄС, щоб вони могли за лічені дні почати працювати в Польщі.

Опубліковано проєкт урядової постанови про внесення змін до переліку професій, які не вимагатимуть дозволів на роботу. Передусім, це стосується медичних працівників, повідомляє Yavp.pl,

Проєктом передбачається звільнити лікарів, медсестер, акушерок, медичних рятувальників та стоматологів з-поза країн Європейського Союзу від необхідності отримувати дозволи на працевлаштування в Польщі. Це стосується спеціалістів, які мають необмежене, так і обмежене право займатися своєю діяльністю.

На кінець 2019 року в Польщі мали право працювати за професією 1,8 тисячі лікарів та стоматологів з-поза країн Європейського Союзу й майже 240 медсестер. Це тільки близько 1% та 0,1% відповідно від загальної кількості таких спеціалістів в системі охорони здоров'я країни.

Поки що невідомо, коли точно можуть ухвалити новий законопроєкт, але очевидно, що це станеться найближчим часом з огляду на нагальну необхідність залучити до Польщі медиків з інших країн.

Читайте також: Заражена коронавірусом українка грубо порушила правила самоізоляції у Польщі

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
3 грудня
Сьогодні
Вчора
01.12.2020
30.11.2020
29.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю