Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинська обласна рада
Волинська обласна рада

Хто з володимирчан увійшов до остаточного списку депутатів Волиньради

18:30 21.11.2020
1021

Першу сесію нового складу Волинської обласної ради призначили на середу, 25 листопада, на 10:00 годину.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова Волинської обласної територіальної виборчої комісії Іван Лазорко.

Волинська обласна територіальна виборча комісія станом на 20 листопада розглянула 61 заяву щодо реєстрації депутатів Волинської обласної ради.

«На черзі ще 3 заяви і матимемо згоду всіх 64 депутатів!», – зазначив Іван Лазорко.

Остаточний список депутатів:

«За Майбутнє»

1. Маховський Орест Георгійович
2. Недопад Григорій Вікторович
3. Горавська Ірина Іванівна
4. Лех Ігор Богданович
5. Ройко Юрій Петрович
6. Філіпчук Оксана Романівна
7. Турак Андрій Антонович
8. Сиротюк Юрій Іванович
9. Скопюк Михайло Якович
10. Бондар Володимир Налькович
11. Тиводар Олександр Олександрович (на заміну Андрія Разумовського)
12. Крецу Світлана Миколаївна
13. Киричик Іван Миронович
14. Бусько Анатолій Федорович
15. Недищук Євгеній Микитович (на заміну Ігоря Гузя)
16. Філюк Анатолій Миколайович (на заміну Ірини Константевич)

17. Харченко Юрій Васильович (на заміну Вячеслава Рубльова)
18. Кошельник Валентин Іванович (на заміну Ігоря Палиці)
19. Микитюк Роман Володимирович
20. Козак Віктор Теодосійович
21. Яренчук Володимир

«Батьківщина»
22. Омелько Ольга Анатоліївна
23. Пустовіт Григорій Олександрович
24. Котюк Сергій Сергійович
25. Чорненький Роман Ігорович
26. Кирда Людмила Федорівна
27. Никонюк Анатолій Олександрович
28. Цвид Роксолана Юріївна (на заміну Бірука)

«Європейська Солідарність»

29. Сидорчук Ористлава Григорівна
30. Запотоцький Артем Олександрович
31. Патлашинська Ірина Вікторівна
32. Мирка Іван Іванович
33. Вусенко Юлія Василівна
34. Кошарук Сергій Дмитрович
35. Харчук Віктор Васильович (замість Алли Доманської і Лілії Каньовської)
36. Цибульський Павло
37. Гук Роман Григорович (замість Віталія Бадзюня)

«Аграрна партія України»

38. Смітюх Іван Євдокимович
39. Щерблюк Тарас Васильович
40. Мельник Андрій Андрійович
41. Приходько Валентин Васильович (на заміну Ольги Левчук)
42. Волошенюк Ігор Васильович (на заміну Наталії Захарчук)

«Сила і Честь»

43. Стасюк Людмила Леонідівна
44. Карпюк Роман Петрович
45. Галан-Влащук Віктор Йосипович
46. Дибель Володимир Юрійович (на заміну Лідії Томашевської)

«Слуга Народу»

47. Лісовський Ігор Миколайович
48. Ніщик Сергій Анатолійович
49. Макарук Микола Михайлович
50. Сачук Олександр Леонідович
51. Буліга Микола Миколайович
52. Гончарук Яна Олександрівна
53. Юнак Сергій Петрович
54. Черниш Валентина Петрівна

«Свобода»

55. Вітів Анатолій
56. Серба Любов Дмитрівна
57. Магурчак Валентина
58. Бик Олександр Васильович (зайшов з округу замість Андрія Бадзюня та Павла Карпюка)
59. Поліщук Юрій Петрович
60. Пирожик Олександр Веніамінович
61. Кудрявцев С.А (Вакантне місце, яке звільнив Олександр Бик і від якого відмовились депутати - Сергій Сівак, Наталія Сіховська, Валентина Залевська)

Читайте також: Хто з Володимирщини пройшов у депутати Волинської обласної ради. ОФІЦІЙНО

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
3 грудня
Сьогодні
Вчора
01.12.2020
30.11.2020
29.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю