Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Устилузькій громаді довибирають депутатів міської ради

14:30 22.11.2020
852

У неділю 22 листопада відбувається повторне голосування на одному з виборчих округів Устилузької громади.

Про це йдеться в постанові Устилузької МТВК, – повідомляє Суспільне.

3 листопада 2020 року Устилузька міська територіальна виборча комісія на своєму засіданні призначила повторне голосування з виборів депутатів Устилузької міської ради.

Зважаючи на те, що у територіальному виборчому окрузі №3 в день голосування найбільшу і водночас однакову кількість голосів виборців набрали два кандидати у депутати, Устилузька міська територіальна виборча комісія постановила провести повторне голосування з виборів депутатів Устилузької міської ради у багатомандатному територіальному виборчому окрузі №3.

Обиратимуть між Євтошук Мар’яною Миколаївною, самовисуванкою, 1988 року народження, домогосподаркою, яка живе у селі П’ятидні Володимир-Волинського району та Михальцем Юрієм Борисовичем, який висунутий обласною організацією Політичної партії «За майбутнє», 1961 року народження, працює завідувачем виробництва, фермерське господарство «Михальця Юрія Борисовича», живе у місті Володимир-Волинський.

Що відомо
У разі набрання на виборах депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч), сільського, селищного, міського голови однакової кількості голосів проводять повторне голосування.
Рішення про призначення повторного голосування у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) та/або про призначення повторного голосування з виборів сільського, селищного, міського голови приймається сільською, селищною, міською виборчою комісією з відповідних місцевих виборів.

Читайте також: Відомі прізвища майбутніх депутатів Устилузької міської ради

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
28 січня
Сьогодні
Вчора
26.01.2021
25.01.2021
24.01.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю