Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В освітньому закладі Володимира розпочався інституційний аудит

16:30 26.11.2020
576

У Володимир-Волинському ліцеї «Центр освіти» стартував державний інституційний аудит, який передбачає комплексний моніторинг діяльності навчального закладу.

Це перший освітній заклад в якому буде проведена повна оцінка діяльності навчального закладу, інформує БУГ.

Аби усім учасникам навчально-виховного процесу було зрозуміло мету проведення аудиту та яким чином відбуватиметься цей процес, було проведено зустріч між експертами, педагогічним колективом, представниками учнівського самоврядування та батьками дітей, що навчаються у ліцеї.

«Ми звикли до постійних змін і до моніторингів, які йдуть за ними. Це наша традиція – періодично щось міняти, вдосконалювати, трансформувати. Цей аудит зіграє для нас роль компасу, який покаже наскільки наші зміни дають очікуваний результат», – зазначив директор закладу Валентин Вірковський.

Упродовж 10 робочих днів (з 25 листопада до 8 грудня) експерти будуть оцінювати якість надання освітніх послуг за такими критеріями: управлінські процеси, освітнє середовище, система оцінювання та педагогічна діяльність педпрацівників. Проводитимуть аудит у ліцеї у Володимирі і в філії закладу, у Сенкевичівці.

Оцінювання проводитиме експертна група, яку очолює начальниця відділу інституційного аудиту Державної служби якості освіти у Волинській області Олена Самолюк. Також експертами будуть головна спеціалістка відділу інституційного аудиту управління Держслужби якості освіти у Волинській області Марія Лучинець, головний спеціаліст сектору роботи з експертами Володимир Матвіюк, начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Володимир Сірук, начальниця гуманітарного відділу виконкому Смолигівської сільської ради Світлана Андрійчук.

Здійснювати моніторинг педагогічної діяльності вчителів і відвідувати уроки будуть учителька початкових класів ЗОШ І-ІІ ст. с. Мстишів Луцького району Наталя Довгополюк, її колега із ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Ганни Жешко смт. Турійськ Алла Євтушок та директор ліцею №7 м.Ковеля Валерій Кубай.

Після закінчення аудиту заклад отримає розгорнутий експертний висновок щодо якості надання освітніх послуг з рекомендаціями, покликаними вдосконалити навчально-виховний процес.

Читайте також: Розподіл субвенцій з держбюджету: хто на Володимирщині отримає фінансування

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
17 січня
Вчора
15.01.2021
14.01.2021
13.01.2021
12.01.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю