Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Минулого року понад 30 тисячам українців діагностували гепатит C

11:00 27.11.2020
580

Торік у понад 32 000 українців були виявлені маркери вірусу гепатиту C та у більш ніж 20 000 – маркери гепатиту B.

Про це інформують на сторінці Центру громадського здоров'я України в мережі.

Раннє виявлення вірусів дуже важливе, адже тоді людина швидше потрапляє під медичний нагляд і розпочинає лікування. Нині в Україні є 29 815 курсів для безоплатного лікування від вірусного гепатиту С.

Щоб отримати лікування ефективними, рекомендованими ВООЗ препаратами, необхідно звернутися із заявою на ім’я керівника обласного департаменту охорони здоров’я або управління охорони здоров’я чи головного лікаря відповідного медзакладу, де надають послуги з діагностики та лікування вірусного гепатиту.

Інколи пацієнту необхідно стати в чергу та зачекати. Лікуванням забезпечують насамперед хворих із серйозними ураженнями печінки та іншими захворюваннями, що впливають на швидке прогресування гепатиту С.

Попри небезпечність вірусу, у більшості хворих ураження печінки розвивається досить повільно (інколи — через 20-30 років). Але навіть якщо вірус зараз не призводить до помітних уражень печінки, лікування показано абсолютно всім хворим. Хоч і не є нагальним для тих, у кого відсутні такі ураження.

Численні дослідження доводять, що гепатит С виліковний. Пацієнти, які мають вірусний гепатит С, незалежно від стадії ураження печінки можуть бути повністю вилікувані. Що раніше розпочати лікування – то вищими будуть шанси на одужання.

Читайте також: В Україні виявили 13 882 нових хворих на коронавірус

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
24 січня
Сьогодні
Вчора
22.01.2021
21.01.2021
20.01.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю