Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимир-Волинський: у районі шукають кандидатів у присяжні

09:46 08.06.2017
9045

До Володимир – Волинської районної ради від Територіального управління Державної судової адміністрації України у Волинській області надійшло подання щодо формування та затвердження списку присяжних у кількості 50 осіб.

Якщо Ви постійно проживаєте на території Володимир – Волинського району та виявили бажання бути присяжним, просимо подавати документи до Володимир – Волинської районної ради, що знаходиться за адресою: м. Володимир – Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, ІІ – поверх, кабінети №10,11 такі документи:

 1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Володимир – Волинського міського суду Волинської області.
 2. Ксерокопію паспорта громадянина України (1 – 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата).
 3. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
 4. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.

Довідки за телефоном: 2-05-86, 2-39-52

Електронна адреса для листування: [email protected]

Довідкова інформація – на сайті Володимир – Волинської районної ради: http://volodymyr-rada.gov.ua/.

Також у райраді зверулись до Устилузької міської та сільських рад та громадських організацій району подати свої пропозиції для формування списку присяжних Володимир – Волинського міського суду Волинської області.

Довідкова інформація:

Хто може стати присяжним?

Відповідно до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

Хто не може бути присяжним?

Присяжними не можуть бути громадяни, які:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Гарантії прав присяжних

 1. Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода, розрахована виходячи з посадового окладу судді місцевого суду з урахуванням фактично відпрацьованого часу в порядку, визначеному Державною судовою адміністрацією України. Присяжним відшкодовуються витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачуються добові. Зазначені виплати здійснюються за рахунок коштів бюджетної програми на здійснення правосуддя територіальними управліннями Державної судової адміністрації України за рахунок коштів Державного бюджету України.
 2. За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.
 3. На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.
Коментарі
19 червня
Сьогодні
Вчора
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
Топ оголошення
 • Продам
 • Куплю
 • Здам
 • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин