Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Які відділення увійшли до складу Володимир-Волинського районного відділу поліції

12:00 12.01.2021
726

Враховуючи зміни в адміністративно-територіальному устрої, наказом Національної поліції України затвердили нову організаційно-штатну структуру територіальних підрозділів ГУНП у Волинській області.

Про це повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області.

Тож віднині в нас - чотири територіальні підрозділи поліції. При їх утворенні було максимально враховано ключові питання щодо забезпечення належного рівня оперативного реагування на заяви та повідомлення, якісного надання поліцейських послуг мешканцям, виконання завдань і функцій, визначених законом «Про Національну поліцію».

До складу Володимир-Волинського районного відділу поліції увійшли відділення поліції в Нововолинську, відділ поліцейської діяльності в Іваничах та сектор поліцейської діяльності в Локачах. Очолив відділ майор поліції Василь Майданюк.

Відомо, що Василь Майданюк очолив відділ поліції у Володимирі-Волинському у березні 2020 року.

Згідно декларації, відомо, що він прописаний у селі Троянівка Маневицького району, а проживає у Маневичах. Має доньку та сина.

Василь Майданюк задекларував житловий будинок загальною площею 92.8 м2, земельну ділянку загальною площею 1097 м2 та автомобіль «BMW» 1991 року випуску.

За 2018 рік Василь Майданюк задекларував понад 157 тисяч гривень заробітної плати.

Василь Володимирович народився 12 червня 1985 року в селі Троянівка Маневицького району. У 2012 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ.

.2006 – 2007 роки – помічник дільничного інспектора міліції Маневицького районного відділу Управління МВС України у Волинській області

2007 –2008 – помічник оперативного чергового чергової частини Маневицького районного відділу Управління МВС України у Волинській області

07.2008 – 11.2008 – дільничний інспектор міліції Маневицького районного відділу Управління МВС України у Волинській області

2008 –.2009 – оперуповноважений групи кримінальної міліції у справах дітей Маневицького районного відділу Управління МВС України у Волинській області

2009 – 2014 – старший оперуповноважений по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Маневицького районного відділу Управління МВС України у Волинській області

2014 – 2015 – заступник начальника районного відділу – начальник кримінальної міліції Маневицького районного відділу Управління МВС України у Волинській області

2015 – 2017 – заступник начальника відділу поліції – начальник сектору кримінальної поліції Маневицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області

04.2017 – 12.2017 – начальник сектору групи реагування патрульної поліції Маневицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області

12.2017 – 10.2019 – заступник начальника відділу поліції – начальник сектору кримінальної поліції Маневицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Читайте також: У Володимирі-Волинському – новий начальник поліції

Усіх нових керівників в чотирьох районах Волині, їхніх заступників, а також очільників відділів поліцейської діяльності, відділень та секторів представив сьогодні очільник ГУНП в області полковник поліції Юрій Крошко. На заходах були присутні поліцейські та представники органів місцевого самоврядування.

Юрій Олександрович наголосив, що всі керівники, які нині тимчасово виконують обов’язки, невдовзі будуть призначені на посади, після завершення всіх перевірок і процедур. Вони пройшли відповідне навчання, були на співбесіді в Голови Національної поліції і достойні очолювати ці підрозділи.

«Ваше завдання – об'єднати колектив та забезпечити безпеку громадян в районах. Люди мають вас бачити і знати. Закликаю всіх до співпраці задля безпеки в громадах», – наголосив Юрій Крошко.

Він додав, що лише у тісній співпраці з місцевою владою та іншими правоохоронними органами краю можна навести лад у кожному районі.

Своєю чергою, керівники управлінь та відділів розповіли, що розуміють обсяг роботи, за який вони відповідають, та пообіцяли й надалі боротись зі злочинністю й охороняти публічну безпеку.


Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
17 січня
Вчора
15.01.2021
14.01.2021
13.01.2021
12.01.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю