Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Щеплення/Фото ілюстративне
Щеплення/Фото ілюстративне

У Польщі будуть платити компенсацію за побічні ефекти після вакцинування від COVID-19

21:30 12.01.2021
635

Уряд Польщі затвердив Національну програму вакцинації проти COVID-19. Вона включатиме компенсаційний фонд, який виплачуватиме компенсацію людям, які страждають від несприятливих реакцій вакцини.

15 грудня прем’єр-міністр Матеуш Моравецький представив Національну стратегію вакцинації. Її прийняла Рада Міністрів, інформує Іnpoland.

Ін’єкція препарату проти COVID-19 має бути добровільною. Однак це не означає, що пацієнти залишаться наодинці з хворобою, якщо відчують побічні ефекти.

Питання компенсації за побічні ефекти після вакцини COVID-19 дослідили журналісти «Rzeczpospolita». Як зазначає видання, відповідальність за вакцину бере на себе кожна організація, яка дозволила вакцину продавати у Польщі. У цьому випадку вакцини проти COVID-19 схвалені у всіх країнах ЄС Європейською комісією. Позови щодо небажаних щеплень слід подавати до Генерального суду ЄС.

Компенсація також буде можлива від цивільно-правової особи, де проводиться вакцинація, тобто місця, де буде зберігатися та вводитися вакцина, але лише в тому випадку, якщо буде доведено, що небажані побічні ефекти виникли через необережність, пов’язану з неправильним зберіганням або застосуванням такої вакцини.

Читайте також: Українка «під мухою» і без прав скоїла аварію в Польщі

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
17 січня
Вчора
15.01.2021
14.01.2021
13.01.2021
12.01.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю