Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Донор/Фото ілюстративне
Донор/Фото ілюстративне

У Володимирі шукають донорів крові, які перехворіли на COVID-19

10:00 19.02.2021
852

У Володимир-Волинську станцію переливання крові запрошують осіб, які перехворіли на респіраторну хворобу, спричинену вірусом COVID-19 та мають антитіла, стати донорами компонентів крові.

Про це повідомляють у відділі з питань охорони здоров’я виконавчого комітету міськради.

Кабінет Міністрів ухвалив механізм реалізації експериментального проєкту із заготівлі гіперімунної плазми крові, яка містить антитіла до SARS-CoV-2, з подальшим виготовленням імуноглобулінів для лікування COVID-19.

Рішення стосовно реалізації експериментального проєкту закріплено у постанові Кабінету міністрів України від 9 жовтня 2020 N 965. До його реалізації долучилася і Володимир-Волинська станція переливання крові.

Кров братимуть у людей з позитивним результатом дослідження на наявність антитіл. Тож спочатку проведуть обстеження методом імуноферментного аналізу.

Антитіла до COVID-19 в крові людини можуть бути, навіть якщо хвороба проходила безсимптомно.

Компоненти крові тих, хто здолав коронавірус, використовуватимуть при переливанні людям, чия боротьба з хворобою ще триває. Тож якщо Вам під силу допомогти швидшому одужанню хворих на COVID-19 та врятувати чиєсь життя – станьте донором.

При здачі крові необхідно з собою мати паспорт та виписку (довідку) з лікувального закладу з підтвердженим діагнозом COVID-19 та з негативним результатом ПЛР-діагностики після одужання.

Читайте також: Володимирські медики провели операцію сучасним методом гістероскопії

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
28 лютого
Сьогодні
Вчора
26.02.2021
25.02.2021
24.02.2021
23.02.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю