Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тетяна Шибирин
Тетяна Шибирин

У Володимирі прощатимуться з начальницею фінансового управління Тетяною Шибирин

12:30 22.02.2021
561

У вівторок 23 лютого о 10 годині відбудеться прощання з начальницею фінансового управління Тетяною Шибирин.

Прощання та вечірня панахида відбудуться в храмі Віри, Надії, Любові і їхньої матері Софії у місті Володимирі - Волинському, – повідомили на сторінці фінансового управління виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради у фейсбуці.

«Сьогодні, орієнтовно з обіду, очікується виїзд з Києва. По приїзду і до моменту поховання попрощатися можна буде в Храмі Віри, Надії, Любові і їхньої матері Софії де відбудеться вечірня панахида», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, 21 лютого стало відомо, що передчасно пішла у засвіти начальниця фінансового управління виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Тетяна Шибирин.

Як повідомляють на офіційному сайті громади, Тетяна Володимирівна народилася 17 січня 1966 року на Чернігівщині. У 1989 році закінчила Київський інститут харчової промисловості, де опанувала фах інженера-технолога, а у 2000 році здобула другу вищу освіту, отримавши диплом Харківського фінансово-технологічного інституту (бухгалтерський облік).

Свою трудову діяльність у місті Володимирі-Волинському Тетяна Шибирин розпочала у 1989 році й пройшла шлях від інженера групової лабораторії до головного бухгалтера ВАТ «Володимирцукор».

З 2007 року вона обіймала посаду начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради. А з жовтня 2013 року була начальником фінансового управління міськради.

Світла пам’ять про Тетяну Володимирівну, її добрі справи задля розвитку Володимира-Волинського та громади назавжди залишиться в серцях тих, хто знав цю прекрасну людину.

Редакція Район.Володимир-Волинський співчуває рідним та близьким Тетяни Володимирівни Шибирин.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
28 лютого
Сьогодні
Вчора
26.02.2021
25.02.2021
24.02.2021
23.02.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю