Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Під час зустрічі
Під час зустрічі

У Володимирі візьмуться за реконструкцію каналізаційних очисних споруд

17:45 23.02.2021
628

У Володимирі-Волинському начальник управління водопровідно-каналізаційного господарства Сергій Луцюк, головний інженер Ярослав Ковалюк та начальник дільниці очисних споруд Вадим Ситник днями зустрілися із представниками компанії ТОВ «ЗІКО» та проєктною групою «СТОА».

На зустрічі говорили про те, що термін експлуатації очисних споруд та напірних колекторів становить понад 40 років і вони потребують повної реконструкції, йдеться на сторінці управління у фейсбуці.

Йшлося також про те, що значна зношеність споруд механічної та біологічної очистки може призвести до забруднення навколишнього природного середовища. Передусім роботу потрібно спрямувати на обмеження скиду нормованих інгредієнтів у річку Лугу. Заміна зношеного обладнання, створення умов для його безперебійної роботи дасть можливість покращити якість очищеної стічної води за основними показниками, тим самим звести до мінімуму негативний вплив на екологічний стан річки.

Після ретельного обстеження стану очисних споруд спеціалісти компанії «ЗІКО» дійшли до спільного рішення щодо необхідності їх повної реконструкції.

Компанія «ЗІКО» має більш як 25 років досвіду інженерних рішень для систем водопостачання та водовідведення і сьогодні її представники готові виконати весь комплекс робіт з реконструкції очисних споруд міста Володимира-Волинського.

Вартість робіт буде уточнено після виконання обмірів та розробки робочого проєкту.

Управління водопровідно-каналізаційного господарства планує залучити кошти через урядову польську програму, яка виділяє кредитні гроші на проєкти в Україні. У рамках робіт з реконструкції очисних споруд водоканал додатково запропонував каналізування усього села Заріччя.

Читайте також: У Володимирі-Волинському виявили старовинне підземелля

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
23 квітня
Вчора
21.04.2021
20.04.2021
19.04.2021
18.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю