Інтернет-видання Район.Володимир-Волинський святкує день народження

01 Березня 2021, 14:00
1296

Рівно чотири роки тому запрацювало онлайн інтернет-видання Район.Володимир-Волинський.

З цього часу щодня і без вихідних видання висвітлює події з життя княжого міста та Володимирщини. 

За чотири роки помінялося багато чого: володимирчани обрали нового мера княжого міста та голів громад, змінилося кілька начальників місцевої поліції та керівників різних комунальних та медичних, освітніх установ...Жителі міста та прилеглих громад провели в армію не одного володимирчанина, випустили зі шкіл та коледжів не одного випускника. Окрім того, за ці роки володимирчани привітали з ювілеями та уродинами не одного земляка. А ще розділили біль і сум тих, хто і далі втрачає рідних і найдорожчих на війні на Сході.

А ще за ці чотири роки Володимир-Волинський район зріс у рази приєднавши до себе ще кілька районів. 

Проте є одне незмінне за всі ці чотири роки – новини на Район.Володимир-Волинський

Про що ми всі ці роки пишемо? Про життя міста та прилеглих громад, про цікавих та талановитих володимирчан, про довгожителів і юних обдарувань, музикантів і спортсменів, учителів і медиків, підприємців і держслужбовців, про актуальні проблеми та повсякденні турботи. Про те, чи справляється зі своїми обов’язками влада, чи ремонтуються дороги і відновлюється вуличне освітлення, чи все гаразд у школах, дитсадках, лікарнях, якими здобутками тішать володимирчан заклади культури. 

 

З часу початку пандемії Район.Володимир-Волинський публікує також новини про все, що пов'язано з коронавірусом. Віримо, що прийде час і пандемія стане частинкою історії, а ми очистимо наш ефір від коронавірусних новин, які корисні, але не завжди приємні.

За даними сайту Google Аnalytics, найактивнішою аудиторією видання Район.Володимир-Волинський стали українці, на другому місці – користувачі з Польщі, на третьому – зі США. Популярністю користується сайт в Італії, Німеччині, Чехії, Великій Британії, Нідерландах. Є шанувальники Район.Володимир-Волинський у Ізраїлі, на Філіппінах, Індії, Франції, Канаді, Швеції, Туреччині, Бельгії і навіть в ОАЕ. Заходять на наш сайт і користувачі мережі з Австрії, Угорщини, Данії, Естонії, Мексики, Фінляндії, Сінгапуру, Іраку, Японії, Гонконгу, Таїланду, Аргентини, Кіпру, Бразилії, Індонезії, Грузії, Конго, Китаю, Катару, Ірландії, Люксембургу, Афганістану, Мальти, Сомалі, Ефіопії, Уругваю та Венесуели.

Як бачимо, Район.Володимир-Волинський має читачів по всій земній кулі!

Редакція буде і далі намагатись робити наш сайт цікавим і для володимирчан, і для наших земляків у всьому світі.

«Дякуємо нашим читачам за відданість! Читайте нас, будьте з нами, діліться з нами своїми радощами, успіхами і навіть невдачами! Ми підтримаємо, поспівчуваємо і порадіємо разом з вами! Ми цінуємо всіх і кожного!» –  зазначає редакторка інтернет-видання Тетяна Палаєвська.

Довідково: нині у мережі Район.in.ua працює 28 видань.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Ківерці та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє п'ять сайтів: Район.ОстрогРайон.СарниРайон.ДубноРайон.Рівне та Район.Вараш.

На теренах Закарпаття працюють Район.Свалява та Район.Мукачево.

Також у мережі працюють тематичні проєкти: Бізнес.РайонРайон.МедицинаРайон.Історія та Спорт на районі.

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром