Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Володимирі консервують провалля, яке утворилося в центрі міста

12:45 03.03.2021
638

У Володимирі-Волинському взялися консервувати провалля, яке кілька днів тому з'явилося у центрі міста.

Про це повідомили на офіційній сторінці міста у фейсбуці.

«Фахівці склали акт обстеження і надали нам рекомендації щодо подальших робіт, адже зрозуміло, що об'єкт потребує ґрунтовнішого дослідження. Серед цих рекомендацій було й консервування даної знахідки, аби не допустити подальшого обвалу і зберегти її в належному стані до моменту проведення ґрунтовного дослідження, яке можливе лише за сприятливих погодних умов та достатнього фінансування.
Саме тому наразі ми законсервували провалля. Коли буде можливість розпочати детальніше вивчення цього археологічного об'єкта – пісок викопають, аби забезпечити спеціалістам доступ до підземних споруд», – пояснив ситуацію міський голова Ігор Пальонка.

Нагадаємо, внаслідок обвалу землі, 22 лютого у центрі Володимира-Волинського поблизу міської ради утворилося провалля, з-під якого видніється старе підземелля.

У вівторок, 23 лютого до Володимира-Волинського прибув науковий співробітник Охоронної археологічної служби України Віктор Баюк з метою дослідження об'єкта.

Читайте також: У Володимирі-Волинському виявили старовинне підземелляЗагрузка...
Коментарі

Василь

13:25 03.03.2021

Я маю досвід копати ями, розчищати споруди водопостачання, трубопроводів, заглушок, і хочу сказати що коли робиш роботи в землі в колодцях, там тепло і людям які роблять роботи, не позамерзають, зробили б підпорки настіли, і могли продовжувати роботи, по розкопках, одне тільки накриття, для можливих нічних морозів, мокра цегла не переносить мороз.
А так чекай коли, і коли почнуть далі роботи, і знов викопуй той пісок, який в свою чергу має вагу, і хто знає що він притисне пошкоде на дні приміщення.

Загрузка...
21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2021
18.04.2021
17.04.2021
16.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю