Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Віталій Федоренко
Віталій Федоренко

Володимирчанин у Ковелі презентував виставку картин у незвичній техніці

15:45 04.04.2021
1317

У Ковелі розгорнули персональну виставку молодого художника з Володимира-Волинського Віталія Федоренка.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Віталій Федоренко вперше у Ковелі представив на широкий загал полотна, виконані у власній авторській техніці, яку він тримає в таємниці. Ці роботи змушують глядача уважно придивлятись до них. Віталій настільки тонкими мазками наносить фарбу на полотно, що здається, ніби картина складається з ниточок-волокон, які постійно снуються, заплутуються змінюючи свій напрям та колір.

Стиль молодого митця часто порівнюють з манерою написання відомого художника Івана Марчука, який працює у техніці пльонтанізм. Проте, люди, які знайомі з полотнами майстрів, знаходять суттєві відмінності. Інколи техніку Віталія пов’язують з нейроартом (один із методів арт терапії).

У Ковелі представлені також роботи, які були створені до 2019 року, коли ще автор перебував у пошуку.

Підтримати та привітати Віталія Федоренка з відкриттям третьої персональної виставки приїхали його друзі. Серед них – заслужена артистка естрадного мистецтва України, викладач Академії балету та сучасної хореографії, ведуча на радіо – Оксана Науменко. Жінка співпрацює з художником, підтримує його, допомагає з організацією виставок. Вона розповіла, що вони разом роблять кроки для того, аби Віталій отримав авторське право на техніку написання картин, показав свої роботи в Японії та Греції, куди його запрошують.

Віталій Федоренко подякував ковельській публіці за гостинність, теплий прийом, хороші слова на свою адресу. Він каже, що саме спілкування з людьми, їх очі додають йому натхнення і пообіцяв, що після цієї зустрічі у нього з’явиться нова, особлива робота.

Експозицію можна оглянути до 23 квітня у виставковій залі Ковельського історичного музею (вул. Незалежності, 89).

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2021
18.04.2021
17.04.2021
16.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю