Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Володимир-Волинському ТМО процедура тромболізису стала безкоштовною

10:34 07.04.2021
1326

На базі неврологічного відділення комунального підприємства «Володимир-Волинське ТМО» пацієнтам проводять системний тромболізис.

Тромболітична терапія – це сучасне лікування перших проявів інсульту, йдеться на сторінці медзакладу у фейсбуці.

Тромболітична терапія (тромболізис) дозволяє розчинити тромб всередині судини за допомогою спеціальних лікарських засобів – тромболітиків. Дана процедура у лікарні абсолютно безкоштовна.

Лікарі неврологічного відділення КП «Володимир-Волинське ТМО» наголошують, що при ішемічному інсульті важливо потрапити до лікарні у перші три години початку захворювання, а при раптовому геморагічному інсульті – упродовж години.

Пам’ятайте, знаючи ознаки захворювання ви можете врятувати людині життя!

При інсульті посмішка хворого може бути кривою, куточок губ з одного боку може бути направлений вниз, а не вгору; також часто (але не завжди!) порушується вимова простих слів; найпоширеніша ознака – асиметрія рухів кінцівками, тобто людина не може, наприклад, підняти обидві руки (якщо руки піднімаються не однаково — це може бути ознакою інсульту).

До приїзду на приймальне відділення забезпечте хворому притік свіжого повітря, запишіть час початку інсульту, спостерігайте за симптомами та зміною стану і в жодному разі не дозволяйте хворому спати!

Читайте також: На Володимирщині росте кількість хворих на COVID-19

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2021
18.04.2021
17.04.2021
16.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю