Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Для лікарні Володимира придбали сучасну рентгенівську систему

15:00 22.04.2021
724

У Володимир-Волинському територіальному медичному об’єднанні з’явилася сучасна рентгенівська діагностична С-подібна система.

Апарат придбали для потреб комунального підприємства «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» за кошти Володимир-Волинської міської ради, йдеться на сайті громади.

Використовуватимуть дану рентгенівську систему наші медики для передопераційного рентген-обстеження хворих, а також під час хірургічних, урологічних, травматологічних оперативних втручань.

За допомогою нового обладнання лікарі зможуть швидко та якісно зробити знімок, коли пацієнт лежить на рентген-столі безпосередньо в операційній, не рухаючи тіло. Апарат має досить малу дозу опромінення на відміну від тих, що використовувались раніше.

Також завдяки даному апарату діагностики у нашій лікарні проводитимуться малоінвазивні операції, тобто без широких розрізів, а також репозиція (вправляння) кісток пацієнту ще під наркозом. Таким чином спеціалісти в області хірургії, травматології та урології будуть впроваджувати у місцевій лікарні інноваційний підхід до операцій, а самі оперативні втручання відбуватимуться значно швидше.

Читайте також: На Волині десятеро людей померли від коронавірусу


Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
8 травня
Сьогодні
Вчора
06.05.2021
05.05.2021
04.05.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю