Володимирський «Ладомир» на виїзді здолав «Восход»

27 Квітня 2021, 17:56
684

Футболістки Володимир-Волинського «Ладомира» здобули виїзну перемогу над командою «Восход» зі Старої Маячки.

Гра 5-го туру другого етапу Вищої ліги України з жіночого футболу відбулася на олешківському стадіоні «Старт» 25 квітня. Про це інформує «womensfootball.com».

Упродовж першого тайму волинянкам ліпше вдавалося загострювати, однак воротарка господарів грала надійно.

В першій 45-хвилинці м’яч навіть побував у воротах «Восходу», але гол арбітри не зарахували — офсайд.

Власне «ладомирівки» могли забити і гол в роздягальню, заробивши на останніх секундах першого тайму пенальті, але Леся Ольхова змазала повз  штангу.

По перерві Анастасія Кузьмич змогла реалізувати випад на ворота Людмили Устінової та встановити рахунок 0:1.

Ще за двадцять хвилин Христина Перевізник подвоїла лік забитим «Ладомиром» голам. «Восход» і далі нічого не міг протиставити своїм суперницям.

Футболістки зі Старої Маячки змогли відквитати один гол наприкінці зустрічі – реалізувала свій шанс Наталія Аілінкій. У підсумку виїзна перемога волинянок 1:2.

Таким чином «Восход» посідає 3 позицію турнірної таблиці з 25 очками. «Ладомир» наразі опинився на 4 місці, маючи 19 залікових очок.