Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Володимирщина: місцеве агропідприємство планує співпрацювати з канадійцями

08:21 18.08.2017
7545

ТОВ «П’ятидні» планує співпрацювати з канадською фірмою «Lembton».

Господарство хоче закупити у них обладнання для спорудження елеваторів у місті Володимир-Волинський та смт Іваничі, - йдеться на офіційній сторінці спілки «СПАС» у Фейсбук.

Керівник ТОВ «П’ятидні», депутат Волинської обласної ради, член спілки СПАС Валерій Діброва переконаний, що скасування мита (починаючи з 1 серпня 2017 року між Україною та Канадою діє зона вільної торгівлі) відкриває нові можливості для українських аграріїв.

«Справа у тім, що у таких країнах , як США та Канада дуже добре налагоджено експорт зернових. Україна теж є світовим експортером зерна, тому виникає потреба якісного зберігання зерна, яке можна забезпечити лише на високотехнологічних об’єктах, як елеватори, наприклад. В Україні не достатньо ефективно налагоджено виробництво якісного елеваторного та сушильного обладнання та немає комплексного підходу до його встановлення. Будучи великою зерновою країною, Канада добре розвинулася в цьому напрямі. Після нещодавнього мого візиту в Канаду наше господарство планує співпрацювати з канадською фірмою «Lembton», адже хочемо закупити у них обладнання для спорудження елеваторів у місті Володимир-Волинський та смт Іваничі», - зазначив Валерій Діброва.

Він також додав, що нещодавно спілкувався з послом Канади в Україні Романом Ващуком, який розповів, що уряд Канади зацікавлений у співпраці з нашим агробізнесом і готовий розглядати можливості надання кредитів під низькі відсотки для закупівлі обладнання. І це хороша перспектива!

Загрузка...
Коментарі
18 жовтня
Сьогодні
Вчора
16.10.2019
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин